У Чернігові не підвищуватимуть тарифи на опалення, – Атрошенко

У Чернігові не підвищуватимуть тарифи на опалення, – Атрошенко

У Чернігові не підвищуватимуть тарифи на опалення, – Атрошенко
. ФОТО: Суспільне Чернігів

У Чернігові не підвищуватимуть тарифи на опалення для населення. Про це повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 12 жовтня, на нараді в міськраді.

«Жодного рішення міської ради та виконкому на підвищення тарифів на тепло не буде», – сказав Владислав Атрошенко.

За його словами, різницю в тарифах (різницю між їх розміром і тим, що платитиме населення) покриватимуть з міського бюджету.

«Це позапланова сума грошей з бюджету міста, яка буде використана. Але через це недофінансуємо капітальні та поточні видатки на утримання і розвиток інфраструктури міста. Ми будемо змушені перерозподілити ці кошти і витратити щонайменше 100 мільйонів гривень на компенсацію різниці у тарифах», – сказав Владислав Атрошенко.

З його слів, кошти платників податків до міського бюджету мають направлятися на ремонт доріг, утеплення шкіл і дитячих садочків, придбання медичного обладнання, громадського транспорту. А покриття різниці у тарифах мало б відбуватися з державного бюджету:

«Це не повинен робити міський бюджет. Це задача державного. Утримання армії, силових структур та соціалка. Соціалка – не є задачею міського бюджету».

Нагадаємо, раніше Владислав Атрошенко не підписав газовий меморандум між «НАК «Нафтогаз», Асоціацією міст України і Конгресом місцевих та регіональних влад при президентові щодо тарифів на тепло.

Подробиці — у сюжеті:

Читайте також:

Відсутність опалення у 8 закладах Чернігова визнали надзвичайним станом, щоб отримати ліміти газу

На початок