Перекрита до листопада: у Чернігові продовжують ремонтувати Київську

Перекрита до листопада: у Чернігові продовжують ремонтувати Київську

Перекрита до листопада: у Чернігові продовжують ремонтувати Київську
. фото: Суспільне Чернігів

Вулиця Київська у Чернігові буде перекрита до листопада. Термін перекриття руху транспорту від вулиці Гончої до Грибоєдова погодили члени виконавчого комітету. Сталося це через те, що на цій ділянці дороги, де проводять реконструкцію водопроводу, не встигли завершити роботи до середини вересня.

Перекрили проїзд з 16 червня і планували завершити роботи до середини вересня.

«Від вулиці Довженка до вулиці Міхновського ми вже уклали водопровід, також проведено укладання від вулиці Міхновського вниз до вулиці Боднарука, але там перетинається ще один проект, це облаштування каналізації, яка заходить на вулицю Київську з вулиці Фікселя, і тому спочатку йде каналізація, а потім за нею водопровід», – говорить головний інженер «УТБ – Інжиніринг» Ігор Райхіль.
Ігор Райхіль
Ігор Райхіль. фото: Суспільне Чернігів

Не встигли вчасно завершити роботи через відсутність піску, розповів головний інженер компанії «УТБ-Інжиніринг» Ігор Райхіль. Через збій поставок, з його слів, мусили зупинити роботи. Відновили їх лише наприкінці літа.

«Постачальники піску не могли нам відпустити пісок, ми його просто фізично не могли привезти на об’єкт. Це питання постачальників, вони не вирішувалися, були якісь обмеження з боку законодавчого підтвердження його походження, а вже безпосередньо на об’єкт вони не відпускали, бо їх не відпускала поліція. Наразі ми знайшли постачальників, пісок постачається, але об'єми поставок значно менші, ніж так, як би ми возили зі Славутича. Наразі ми накопичуємо достатні обсяги, аби завершити ці роботи».

Упродовж останніх чотирьох років пісок для ремонту доріг у Чернігові здебільшого закуповували біля села Неданчичі Любецької громади. Суспільне розповідало, на початку червня цього року прокуратура повідомила, що викрила на тому місці незаконний видобуток піску у промислових масштабах. Зараз триває слідство, техніку арештували, пісок звідти не відвантажують. Зі слів Ігоря Райхеля, це вплинуло на роботу компанії. Чернігівці так коментують затримку робіт.

«Ми той дорогоцінний час, який був літній, ми його втратили. 2,5 місяці ми втратили через відсутність нормальних поставок піску. Ми будемо намагатися його нагнати, якщо нас не буде заливати, як це буває восени, то я гадаю, ми встигнемо», – пояснює головний інженер «УТБ – Інжиніринг» Ігор Райхіль.

Заміна водопроводу від вулиці Довженка до вулиці Гончої, а це 963 метри коштує 18 мільйонів гривень, сказав Ігор Райхіль.

Що з цього приводу думають чернігівці у сюжеті:

Читайте також:

Бабкін, БEZ ОБМЕЖЕНЬ та феєрверк: як у Чернігові святкуватимуть День міста

На початок