Бабкін, БEZ ОБМЕЖЕНЬ та феєрверк: як у Чернігові святкуватимуть День міста

Бабкін, БEZ ОБМЕЖЕНЬ та феєрверк: як у Чернігові святкуватимуть День міста

Бабкін, БEZ ОБМЕЖЕНЬ та феєрверк: як у Чернігові святкуватимуть День міста
. ФОТО: Суспільне Чернігів

Концерт за участі українських зірок та феєрверк. Оприлюднили програму святкування Дня міста, яке триватиме протягом двох днів 25 та 26 вересня. Зокрема, до Чернігова запросили Сергія Бабкіна та гурт «БEZ ОБМЕЖЕНЬ». Вони стануть хедлайнерами святкового концерту. Приїзд зірок та феєрверк — це подарунок меценатів чернігівцям.

Про це Суспільному повідомив секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

З його слів, на виступи зірок та святковий феєрверк жодної копійки з міського бюджету не піде. Все це кошти меценатів. Хто вони, не уточнив. Сюди входить також якісний звук та велика сцена.

«З міського бюджету будуть сплачуватися інші святкові заходи, які проходитимуть у місті. Зокрема Парад духових оркестрів, науковий пікнік, танцювальний батл та інше. Однак, тут мова не йде про великі кошти. Це все десь обійдеться в декілька десятків тисяч гривень», — сказав Олександр Ломако.

Щодо епідеміологічної ситуації, яка може вплинути на масові святкування, то посадовець додав, що станом на зараз нема жодних карантинних обмежень, адже Україна перебуває у «зеленій» зоні.

«Станом на зараз нема ніяких карантинних обмежень. Також всі заходи, які ми запланували, проходитимуть просто неба. Далі будемо дивитися, але наразі все гаразд. Чернігівщина нині перебуває в «зеленій» зоні, сподіваємось, що так буде і надалі».

Читайте також:

У Чернігові можуть скасувати святкові заходи до Дня міста

На початок