«Захист слабких – справа сильних»: у Чернігові пройшов Марш за тварин

«Захист слабких – справа сильних»: у Чернігові пройшов Марш за тварин

«Захист слабких – справа сильних»: у Чернігові пройшов Марш за тварин
. ФОТО: Суспільне Чернігів

На перехресті вул. Івана Мазепи та проспекту Миру, 5 вересня, за ініціативи гуманістичного руху UAnimals пройшов зоозахисний марш.

Понад 150 людей разом зі своїми улюбленцями вийшли на захист тварин. Організатори маршу просили не брати із собою тварин, які можуть стресувати у натовпі, а також котів та інших тварин. Справа в тому, що саме собаки легше переносять велику кількість людей, і тому їх можна було долучити до ходи.

«Захист слабких – справа сильних»: у Чернігові пройшов марш за тварин
«Захист слабких – справа сильних»: у Чернігові пройшов марш за тварин. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами організаторки акції, представниці ГО «Крок до тварин» Тетяни Діденко, такий марш проводиться у Чернігові втретє.

Хода учасників маршу
Хода учасників маршу. ФОТО: Суспільне Чернігів

Учасники маршу виголошували гасла із закликом до гуманного поводження із тваринами та захисту їх від жорстокого поводження на державному рівні. Зокрема, чернігівці неодноразово згадували проблему так званого «смоляного озера», яке нещодавно ледь не забрало життя шестимісячного цуценя.

«Ми за те, щоб не знущалися над тваринами. Для цього ми і йдемо через все місто аби всі побачили нашу позицію. Прийшли на марш зі своїм французьким бульдогом Дайною, але ми за захист абсолютно всіх тварин. Тому що, те ж «смоляне озеро» – це жах, коли туди потрапляють живі істоти, і не можуть самостійно з нього вибратись. Треба знищити те «озеро», щоб там більше не гинули живі істоти», – сказав чернігівець Артем Широкий.

Нагадаємо, щороку Всеукраїнський марш за тварин об’єднує тисячі людей по всій Україні, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій, контактних зоопарків і дельфінаріїв, порятунок тварин від жорстокого поводження та захист їхніх прав на всеукраїнському рівні.

Читайте також:

Волонтери врятували чергову собаку зі «смоляного озера» у Чернігові: чому його досі не прибрали

На початок