Двох дітей, яких привезли з Івано-Франківщини до Чернігова, госпіталізували

Двох дітей, яких привезли з Івано-Франківщини до Чернігова, госпіталізували

Двох дітей, яких привезли з Івано-Франківщини до Чернігова, госпіталізували
. Фото: з мережі Інтернет

Двох дітей, яких уночі 24 липня автобусом привезли з Івано-Франківщини до Чернігова, госпіталізували до дитячої обласної лікарні. Про це Суспільному сказав завідувач інфекційного відділення медзакладу Андрій Морозов.

За його словами, усього лікарі обстежили 44 дитини. Більшість почувалася нормально, їх батьки забрали додому. Двоє дітей у стані середньої тяжкості наразі перебувають у лікарні. Медики зробили бакпосіви та ПЛР-тести на ротавірус. Дітям проводять симптоматичне лікування.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли, що під час всеукраїнських тренувальних зборів на Івано-Франківщині до лікарень із симптомами отруєння потрапили 16 дітей і 2 дорослих. Серед них 8 дітей і 1 тренер із Чернігівщини. Загалом від області на збори, які організовувала Вінницька Федерація тхеквондо, поїхали 80 людей: 70 дітей та 10 тренерів і батьків. Всі вони приїхали 17 липня у Яблуницю в готель «Таємниця Карпат».

Держпродспоживслужба Івано-Франківської області провела перевірку готелю. За їхнім повідомленням, заклад не мав дозвільних документів, щоб приймати дітей на відпочинок. Загалом виявили 62 порушення. Заклад закриють на 10 днів. Причини та обставини захворювання встановлюють поліцейські.

Частина дітей поїхала зі зборів вчора автобусом. Ще частина залишалась у готелі та лікарні. Тренер Богдан Чигогідзе у коментарі Суспільному сказав, що за останніми приїхали батьки.

«У лікарні (на Івано-Франківщині – ред.) до дітей погано ставилися. Халатне ставлення лікарів і до дорослих, і до дітей. Я прийняв рішення, що дітей треба вивозити з лікарні та передавати якось батькам. Евакуювати звідси. Викликали батьків, дітей усіх розсадили по машинах. Дитина з однієї машини перед самим від’їздом потрапила до лікарні. До вчора була в гарному стані, а тільки зібралися виїжджати, їй стало зле. Ніч дитину крапали і сьогодні після крапельниці вони з батьками виїхали».

Наразі, сказав Богдан Чигогідзе, усіх дітей вивезли. Після прибуття до Чернігова їх обстежать лікарі.

Читайте також:

У Чернігові для людей на візках створили спеціальний верхній одяг

На початок