Через смерть депутатки Черкаської міськради відкрили кримінальне провадження

Через смерть депутатки Черкаської міськради відкрили кримінальне провадження

Через смерть депутатки Черкаської міськради відкрили кримінальне провадження
. Фейсбук Олени Шевченко

У справі смерті депутатки Черкаської міської ради Олени Шевченко відкрили кримінальне провадження. Про це Суспільному розповіла речниця ГУНП області Зоя Вовк.

Директор департаменту охорони здоров’я Черкас Всеволод Кульчиковський розповів під час засідання міськвиконкому, що операцію депутатці робили в приватній клініці, яка орендує приміщення у Першій міській лікарні. Однак, за його словами, працював у приватному закладі медперсонал державної лікарні.

"Керівник структурного підрозділу, на території якого була розташована ця приватна структура і засновником якої він і виступав буде відсторонений від займаної посади. Загалом на проведення експертизи піде близько місяця. Я думаю, що надалі подібних структур у наших закладах бути не повинно", - повідомив Кульчиковський.

У коментарі Суспільному представник приватної клініки відмовив. Своє ім’я та прізвище не назвав.

Читайте також: Померла депутатка Черкаської міської ради Олена Шевченко

Кримінальне провадження розпочате за статтею "Неналежне виконання обов’язків медичним або фармацевтичним працівником". Нині опитують усіх причетних осіб й призначили низку експертиз, розповіла речниця ГУНП області Зоя Вовк.

За словами першого заступника міського голови Сергія Тищенка, розслідування цієї справи контролюватиме міська рада.

"Для нас – це справа честі. Олена була нашим другом, колегою. Ми маємо таку інформацію, що це не перший такий випадок, що стався в приватній лікарні. Тому насправді там дуже багато питань", - повідомив посадовець.

Що відомо

Олена Шевченко померла 18 січня. Їй було 37 років. У міській раді очолювала фракцію "За Майбутнє" й працювала заступницею директора департаменту фінансової політики, була головою бюджетної комісії.

На початок