У Черкасах відбувся прем'єрний показ стрічки "Одного літа в Україні", де показали історії та мотивацію іноземців, які добровільно пішли захищати українські землі від російських військ.
Головні герої фільму, як розповіла Суспільному співрежисерка Анастасія Тиха, це військові підрозділу Міжнародного легіону Головного управління розвідки України. Спільно з ним протягом десяти місяців команда "Вавилон'13" співпрацювала із бійцями легіону.

В Сполучених Штатах Америки військовий підрозділу міжнародного легіону "Волдо" працював на будівництві, і подумати не міг, що влітку 2022 року війна в Україні стане і його:
"У липні 2020 року за кілька місяців я пройшов навчання зі Збройними силами України, де ми готувалися до бойових виходів на Харківщині. Я їхав на полігон для тренування легіону. Це був звичайний собі день. Ми приїхали, вийшли з автобуса, а там — камера, знімальна група, яка вже на нас чекала. Всі були дещо знервовані, бо у більшості не було прикрите обличчя — ось так я і потрапив у фільм".
"Одного літа в Україні" — стрічка з такою назвою розповідає історію "Волдо" та його побратимів на російсько-українській війні влітку 2024 року, пояснила співрежисерка фільму та режисерка кінооб’єднання "Вавилон'13" Анастасія Тиха:
"У нас є три головні герої: командир «Мюрей», і двоє хлопців із його загону — це «Волдо» і «Сесі», проте у фільмі героїв звісно значно більше. Ми взяли орієнтовно понад 20 інтерв'ю, проте не всі увійшли у фільм".

Разом із військовими, за словами Анастасії Тихої, вони перебували на тренувальній базі, тут же ночували й харчувались теж разом із майбутніми героями стрічки:
"Дуже багато часу зайняло пояснювання хто ми, що ми співпрацюємо з ГУР, що ми не просто журналісти. І в результаті ми добилися цієї довіри, просто тому, що ми там були цілодобово. Ця стрічка — про братерство, про боротьбу, про дружбу. Там дуже багато гумору, бо без нього з військовими ніяк, дуже багато чорного гумору".

Побачити, якою є війна в Україні, додав "Волдо", мають як на іншому континенті, звідки він, так і в Європі.:
"Люди мають взяти з цього фільму – те, який вигляд має звичайний день в Україні. Що те, що ми робимо – це інший вид війни. Люди мають побачити реальність".
Місцева жителька Тетяна Пономаренко одна із тих, хто прийшов подивитися стрічку:
"По-перше, важлива підтримка цього фільму, щоб він був більш популярний, ну і підтримка грошима підрозділів. І я приклоняюся людям, які готові віддати життя за чужу країну, тут свої не усі у військкомат ходять, і вважають, що це їх не стосується. А тут з інших країн люди приїхали, готові віддати життя і здоров'я".

Зі слів директора кінотеатру "Україна" Артура Акопяна, за вечір вдалося продати 92 квитки, ціна одного становила 100 гривень. За словами співрежисерки Анастасії Тихої, прибуток від продажу квитків в Україні передадуть на закупівлю дронів для Міжнародного легіону.