Підприємця з Черкас підозрюють у руйнуванні частини об’єкта культурної спадщини

Підприємця з Черкас підозрюють у руйнуванні частини об’єкта культурної спадщини

Підприємця з Черкас підозрюють у руйнуванні частини об’єкта культурної спадщини
Судова зала в Будинку правосуддя в Черкасах. Суспільне Черкаси

Підприємця з Черкас підозрюють у руйнуванні частини об’єкта культурної спадщини, що знаходиться в центральній частині міста.

Як розповіла Суспільному в. о. речниці обласної прокуратури Світлана Чубенко, чоловікові повідомили про підозру за частиною другою статті 298 Умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини чи їх частинКримінального кодексу України.

Слідство встановило, що підозрюваний бувши замовником будівництва закладу громадського харчування, без проведення додаткових науково-рятувальних археологічних робіт, під наглядом фахівців-археологів збільшив площу забудови земельної ділянки.

"Будівельні роботи призвели до руйнування частини пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар пізньосередньовічного міста (XIV – XVIII ст.)», чим заподіяв збитки інтересам держави в сумі понад один мільйон 250 тисяч гривень", — деталізувала речниця.

Якщо провину підозрюваного доведуть в суді, то йому загрожує покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого, розповіла Світлана Чубенко.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок