На Черкащині відкрили дві меморіальні дошки загиблим захисникам

На Черкащині відкрили дві меморіальні дошки загиблим захисникам

Відкриття меморіальних дошок
Відкриття меморіальних дошок. Фейсбук Звенигородської міської ради

У Звенигородці на Черкащині відкрили памʼятні дошки двом військовим, які загинули на війні — Юрію Маляренку та Сергію Гребенюку.

Їх відкрили на фасаді Звенигородській гімназії №5, бо загиблі були випускниками, повідомили в пресслужбі Звенигородської міської ради у фейсбуці.

На церемонію відкриття запросили близьких та рідних загиблих захисників. Ушанувати воїнів прийшли також друзі, знайомі, однокласники, працівники з учнями школи та представники влади.

На церемонії відкриття меморіальних дошок у Звенигородці
На церемонії відкриття. Фейсбук Звенигородської міської ради

Сергію Гребенюку виповнився 21 рік, коли він став на захист Батьківщини:

"Пройшовши спеціалізований курс підготовки у Великій Британії, вчорашній студент став водієм-механіком БМП окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Він відважно воював на полі бою. І, навіть, отримавши численні поранення у червні 2023 року, Сергій за першої ж нагоди повернувся у стрій. А потім був штурм під Вугледаром й останній його бій — 20 липня 2023 року", — зазначили в пресслужбі.

На церемонії відкриття меморіальних дошок у Звенигородці
На церемонії відкриття. Фейсбук Звенигородської міської ради

Учасником добровольчого формування Звенигородської територіальної громади з перших днів повномасштабного вторгнення став Юрій Маляренко.

"Юрій вступив до лав Збройних Сил України та освоїв складну військову професію стрільця-снайпера. Він у складі механізованого відділення окремої механізованої бригади воював на Донеччині, де й поклав життя під час бойового завдання 16 жовтня 2022 року", — йдеться в повідомленні пресслужби.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок