У селі на Черкащині відкрили "Алею Слави Героїв"

У селі на Черкащині відкрили "Алею Слави Героїв"

Шабастівка
Родини загиблих військових біля меморіальних дошок. Монастирищенська територіальна громада/Пресслужби Монастирищенської громади

У Шабастівці на Монастирищині відкрили меморіальний комплекс "Алея Слави Героїв". У центрі села розмістили меморіальні дошки з іменами військових, які віддали життя за волю України.

На відкриття алеї прийшли односельці, родини загиблих та представники влади, повідомили Суспільному у пресслужбі Монастирищенської громади.

Шабастівка
Відкриття меморіальної алеї у Шабастівці. Монастирищенська територіальна громада/Пресслужба Монастирищенської громади

Як розповіла заступниця міського голови Зоряна Заворотна, стели із портретами загиблих воїнів із Шабастівки — Валерія Поліщука, Олександра Мокринчука, Костянтина Бондарчука, Василя Горбача — відкрили рідні загиблих:

"Вони охороняють нас з небес. Пам’ять про загиблих воїнів завжди буде жити в наших серцях. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них".

Шабастівка
Родини загиблих військових відкривали меморіальні дошки. Монастирищенська територіальної громади/Пресслужба Монастирищенської громади

Батько загиблого Костянтина Бондарчука Микола Бондарчук та мати Василя Горбача Олена Горбач подякували усім присутнім та тим, хто долучився до створення Алеї, за шану та пам’ять про їхніх дітей.

Шабастівка
Підняття прапора України на відкритті меморіальної алеї. Монастирищенська територіальна громада/Пресслужба Монастирищенської громади

Присутні спільно з родичами загиблих та духовенством хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників. Військовий капелан отець Володимир освятив меморіальні стели та відслужив поминальну літургію.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок