"Молода мама 33 діток": як у черкаській школі проводить уроки вчителька-блогерка

"Молода мама 33 діток": як у черкаській школі проводить уроки вчителька-блогерка

Учителька Черкаської школи №3 Діана Палаш навчає дітей та веде сторінку у TikTok, де ділиться шкільними буднями та тим, як на її уроках діти досліджують світ, пізнають себе та навчаються граючись.

Сторінку підписала "Молода мама 33 діток" та зібрала там вже понад 30 тисяч підписників. Про це розповіла Суспільному вчителька Діана Палаш.

Ранки для першокласників розпочинаються з руханки позитиву, яку Діана Палаш назвала "пульс класу". Під час неї діти тримаються за руки та імітують хвилі:

"Передаємо один одному гарний настрій, а я Єгору вже запускаю другу хвильку".

Свою педагогічну діяльність ані Діана розпочала три роки тому помічником вчителя, а нині практикує новітні методики вже у власному класі.

"Я розумію дітей, адже сама нещодавно була школяркою, студенткою. Хоча через юний вік багато людей трохи не сприймають мене серйозно. Вони думають, що молода, нічого не вмієш", — поділилася Діана Палаш.

Попри це кожен день доводить, що Нова українська школа повинна бути прогресивною, цікавою та активною. Наприклад, на уроці вчителька для дітей показує "справжній вулкан". Побаченим поділилася першокласниця Кіра Назаренко:

"Діана Сергіївна робила дослідження з квасолею. Вона заливала її оцтом і ми побачили як квасоля "танцювала" в баночці".

У Черкасах тікток-вчителька навчає першокласників
Дослідження з квасолею. Суспільне Черкаси

На уроках для вчительки важливим є практичний підхід.

"Я стараюся до всього підходити максимально з практичного боку. Тобто, щоб діти не просто дивилися на якісь картинки чи відео, а щоб ми разом пробували щось робити", — розповіла Діана Палаш.

З її слів, найголовніше для вчителя початкових класів, навчити дітей взаємодіяти в колективі як у родині:

"Їм важко це зрозуміти що таке школа, оскільки вони ще маленькі. Діти не розуміють, що будуть 11 років колективом. Вони в першу чергу мають захистити один одного і допомогти".

Відео для TikTok вчителька записує поки діти навчаються нового та танцюють під музику з улюблених мультфільмів. На своїй сторінці за час вчителювання зібрала вже понад 30 тисяч підписників.

"На початку одне з відео, де я фарбую дошку отримало пів мільйона переглядів. Пізніше я почала розбавляти тематику і нині найпопулярніше відео має чотири з половиною мільйони переглядів, У соцмережі намагаюся показати наші робочі будні. А також шлях свого розвитку, щоб молоді вчителі не боялись того, що вони молоді і в них нічого не вийде", — зазначила Діана Палаш.

У Черкасах вчителька навчає дітей та веде ТікТок
На уроці в першокласників. Суспільне Черкаси

Вчителька розповіла, що за впровадження дослідницьких практик та використання інтерактивних вправ, у жовтні 2023 року отримала свою першу викладацьку нагороду – "Учитель року. Освітній тріумф" в номінації "Молодий учитель". Про це досягнення знають учні.

"Знаю, що вчителька зайняла перше місце в конкурсі наймолодший вчитель року", — поділився першокласник Ярослав Керенко.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок