Громада на Черкащині не вмикатиме ліхтарі на вулицях

Громада на Черкащині не вмикатиме ліхтарі на вулицях

Громада на Черкащині не вмикатиме вуличне освітлення
Ліхтар на вулиці. pexels.com

Чорнобаївська громада на Черкащині відмовилася від вуличного освітлення. Зробили це тимчасово, аби зменшити навантаження на енергосистему України.

Про це повідомили у фейсбуці Чорнобаївської громади.

У пресслужбі громади розповіли, що відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чорнобаївської селищної ради. Відтак із 16 травня вуличні ліхтарі не вмикатимуть:

"У зв'язку зі значними руйнуваннями в енергосистемі нашої країни, з метою зменшення навантаження на енергосистему, виконавчий комітет Чорнобаївської селищної ради відповідно до рішення від 15.05.2024 №91 повідомляє, про тимчасове відключення вуличного освітлення на території населених пунктів громади з 16.05.2024 до прийняття відповідного рішення".

У пресслужбі також пояснили, що такий захід допоможе забезпечити економію електроенергії та відновлення роботи енергосистеми країни:

"Ми розуміємо, що це може створити деякі незручності, проте це необхідний захід для забезпечення економії електроенергії та відновлення роботи енергосистеми."

Про можливість відновлення вуличного освітлення повідомлять додатково.

Нагадаємо, що у Смілі із 15 травня не вмикають вуличне освітлення. Це триватиме до стабілізації ситуації в енергосистемі задля економії електроенергії.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок