Перше командне місце: черкащани перемогли на чемпіонаті України з боксу серед студентів

Переможці чемпіонату України з боксу, що відбувся в Умані
Переможці чемпіонату України з боксу серед студентів. Архип Кривдюк

Черкаські боксери посіли перше командне місце чемпіонату України серед студентів. Він проходив із 16 до 20 квітня в Умані.

У ринзі зустрілись 140 суперників із 57 українських навчальних закладів, розповів Суспільному президент обласної федерації боксу Сергій Тищенко.

Майданчиком для проведення змагань стала спортивна зала державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Хлопці виборювали перемогу в 13 вагових категоріях, дівчата – у 12.

Черкащани перемогли на чемпіонаті України з боксу серед студентів
Чемпіонат України з боксу серед студентів. Архип Кривдюк

"Із Черкаської області за звання кращих у ринзі змагалися 22 боксери. Серед них – вихованці з Черкас («AmbrosCrossFight», «Boxer» та КДЮСШ «Вікторія»), Ватутіного (БК «Мафія»), Умані («Арес») та з Жашкова. Усього черкаські спортсмени вибороли шість «золотих», три «срібних» та дві «бронзових» медалі", – зазначив Сергій Тищенко.

"Золоті" нагороди чемпіонату здобули:

Тетяна Довгаль із Ватутіного (клуб "Мафія" та КДЮСШ "Вікторія", вагова категорія 60 кілограмів). Її відзначили кубком за кращу техніко-тактичну майстерність.

Данило Лозан (БК "Арес", Умань) став першим у ваговій категорії 67 кілограмів. Його визнали кращим боксером чемпіону.

Дмитро Колісніченко (БК "Арес", Умань) став першим у ваговій категорії 54 кілограми.

Ігор Семончук (БК "Арес", Умань) — у ваговій категорії 57 кілограмів. Його нагородили кубком "За волю до перемоги".

Аліна Кріт із Жашкова (66 кілограмів).

Альона Унковська (БК "Арес", Умань), 52 кілограми. Спортсменку відзначили кубком "За волю до перемоги".

Нагородження переможців чемпіонату України з боксу серед студентів. Архип Кривдюк