Черкаські спортсмени здобули низку нагород на Чемпіонаті України з паверліфтингу

черкаські богатирі
Команда черкащан на Чемпіонаті України з пауерліфтингу у Києві. СК "Черкаські богатирі"/Сергій Даниленко

Черкаські спортсмени здобули 26 нагород, з яких 17 — "золото", на Чемпіонаті України з паверліфтингу. Черкащину представив спортивний клуб "Черкаські богатирі".

Чемпіонат відбувся у Києві 13 та 14 квітня, Суспільному розповів капітан команди Сергій Даниленко.

З його слів, десять спортсменів представили область на змаганнях та здобули 26 нагород, з яких 17 — "золото".

Черкаські богатирі
Черкащани на Чемпіонаті України з пауерліфтингу. СК "Черкаські богатирі"/Сергій Даниленко

• Ігор Онищак боронить державу в лавах Збройних Силах України, особливо знаковим для команди став саме його виступ, попри всі труднощі з підготовкою виступив та продемонстрував достойний результат у категорії майстри (50—54), аматори, вагова до 100 кг: станова тяга (215 кг) та отримав друге місце.
  • Владислав Боєчко здобув три "золота" — змагався у категорії майстри (50—54), аматори, вагова до 110 кг: жим лежачи (160 кг), здобув перше місце; екстремальний жим – перше місце (100 кг х 20 разів); жимове двоборство — перше місце.
  • Анна Ніколаєва виступила в категорії open, аматори, вагова до 67,5 кг: жим лежачи (67,5 кг) — перше місце. Здобула також третє місце з жиму лежачи в абсолютній категорії.
  • Микола Губа виступив у категорії open, аматори, вагова до 82,5 кг: підйом штанги на біцепс (80 кг) — перше місце. Здобув третє місце з підйому штанги на біцепс в абсолютній категорії.
  • Дмитро Відняк представив Черкащину у категорії open, аматори, вагова до 110 кг: паверліфтинг (622,5 кг) — друге місце; двоборство (415 кг) — перше місце; станова тяга (247,5 кг) — перше місце; жим лежачи (167,5 кг) — третє місце. Виконав 3 нормативи майстра спорту в таких вправах: жим лежачи, станова тяга, двоборство. А також здобув звання кандидата в майстри спорту.
  • Андрій Чернаков попри те, що отримав травму, не відмовився від виступу — категорія юніори (20-23), аматори, вагова до 100 кг: паверліфтинг — перше місце, двоборство — перше місце; станова тяга — друге місце.
  • Андрій Павленко виступив у категорії майстри (40—44), аматори, вагова до 90 кг: паверліфтинг (540 кг) — перше місце; двоборство (360 кг) — друге місце; станова тяга (230 кг) — перше місце; жим лежачи (130 кг) — третє місце.
  • Сергій Лоленко змагався у категорії open, аматори, вагова до 100 кг: екстремальний жим — перше місце (100 кг х 23 разів) KA 23,303; жимове двоборство — перше місце.
  • Сергій Даниленко представив область у категорії майстри (45—49), аматори, вагова до 110 кг: паверліфтинг (602,5 кг) — перше місце; двоборство (390 кг) — перше місце; станова тяга (235 кг) — перше місце; жим лежачи (155 кг) — друге місце.
  • Неля Шелемба представила команду в категорії юніори (20—23), аматори, вагова до 67,7 кг: паверліфтинг (250 кг) — перше місце, — розповів Сергій Даниленко.

Черкащани з нагородами Чемпіонату України з пауерліфтингу. СК "Черкаські богатирі"/Сергій Даниленко

Капітан команди додав, що черкащани подали заявку на участь в Кубку Столиці з окремих вправ паверліфтинг федерації UPC, який відбудеться в травні 2024 року. Цей турнір буде вже третім в цьому році для богатирів та буде завершальним для першого півріччя 2024 року, підсумував спортсмен.

Загалом у змаганнях взяли участь 260 спортсменів з усієї України.