Житлова субсидія на неопалювальний сезон: кому призначать на Черкащині

Житлова субсидія на неопалювальний сезон: кому призначать на Черкащині

Пенсійний фонд у Черкаській області — субсидії
Пенсійний фонд у Черкаській області. Суспільне Черкаси

Більшості черкащан, які отримують житлову субсидію, на неопалювальний сезон її призначать автоматично з травня. Водночас серед субсидіантів є певні категорії, яким субсидію призначать за їхнім зверненням із заявою.

Про це повідомили в пресслужбі управління пенсійного фонду в області.

Як пояснили в пенсійному фонді, житлова субсидія призначається до дати закінчення опалювального сезону та розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону по 15 квітня включно.

"З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів призначать автоматично до 30 квітня 2025 року. Виняток становлять ті, у кого є зміни даних про майновий стан та/або склад домогосподарств", — повідомили в пресслужбі.

Водночас серед субсидіантів є певні категорії, яким субсидію з 1 травня призначать за їхнім зверненням із заявою та декларацією про доходи та витрати.

Кому звертатися щодо призначення житлової субсидії у травні 2024 року

За особистим зверненням житлова субсидія на наступний сезон призначається, якщо заявник (член домогосподарства) орендує житлове приміщення, за яке сплачує житлово-комунальні послуги; якщо у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи; кількість фактичних мешканців зареєстрованих осіб у домогосподарстві менша, ніж кількість зареєстрованих; якщо домогосподарство претендує на призначення житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

"У такому випадку житлова субсидія на неопалювальний сезон надається і особам, які мають право на виплату, але в опалювальний сезон розмір плати за житлово-комунальні послуги, внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування не перевищував обсягу обов’язкового відсотка платежу. Тобто на опалювальний період субсидію було призначено в розмірі 0,00 грн", — розповіли в пресслужбі.

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

На початок