Підвищення пенсій: кому на Черкащині очікувати у березні

Підвищення пенсій: кому на Черкащині очікувати у березні

Підвищення пенсій: кому на Черкащині очікувати у березні
. Фото: Суспільне Черкаси

Для 354 тисяч цивільних пенсіонерів Черкащини з 1 березня підвищать пенсію. Збільшать також спецпенсії, які передбачені людям з інвалідністю, звільненим військовослужбовцям, держслужбовцям та іншим категоріям.

Усе завдяки індексації виплат, повідомила Суспільному заступниця начальника управління пенсійного фонду в області Тетяна Хилик.

Зі слів Тетяни Хилик, сума збільшення після перерахунків не може бути меншою, ніж сто гривень та більшою, ніж півтори тисячі гривень.

"Для тих хто пішов на пенсію, наприклад, у 2021-2023 роках, якраз і буде виплачене таке підвищення у розмірі 100 гривень. Півтори тисячі гривень буде виплачено тим, у кого розмір пенсійної виплати на сьогодні складає понад 19 тисяч", — пояснила фахівчиня.

За словами Тетяни Хилик, переглянути розмір проведеного перерахунку уже є можливість в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

"Пенсіонерам немає сенсу звертатися до Пенсійного фонду України. Вони отримають пенсії вже в нових розмірах", — додала.

23 лютого Кабмін ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня 2024 року. Як повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, це вже третя індексація за час повномасштабної війни. Перерахують виплати для більше ніж 10 мільйонів українців.

Надсилайте новини про події з життя на Черкащині

Читайте нас у Telegram

Дивіться нас на YouTube

На початок