На війні з Росією загинув журналіст з Черкащини Володимир Мукан

На війні з Росією загинув журналіст з Черкащини Володимир Мукан

На війні з Росією загинув журналіст з Черкащини Володимир Мукан
. Фото Верховної Ради України

На Донеччині загинув журналіст з Черкащини Володимир Мукан. Про це повідомили у пресслужбі Верховної Ради України.

За інформацією пресслужби, 29 квітня у Бахмуті під час виконання бойового завдання героїчно загинув журналіст, молодший лейтенант ЗСУ Володимир Мукан:

"До війни Володимир працював у «Газеті по-українськи», журналі «Країна» та інтернет-порталі Gazeta.ua. Журналіст казав, що хоча він — людина мирної професії, та коли в Україну прийшла біда, не зміг бути осторонь. Хотів, аби через роки двом його синам не довелося воювати. Володимир брав участь у мовному Майдані 2012 року, протестуючи проти двох державних мов в Україні, у Революції Гідності 2013-2014 рр. А на початку повномасштабної війни записався добровольцем. Після навчання потрапив у зону бойових дій, воював у Попасній на Луганщині, потім до контрнаступу служив на Харківщині".

Його колега Олексій Юрін розповів, яким був загиблий:

"У Бахмуті загинув Володимир Мукан. Ми познайомилися у 2015 році, коли він організовував мій виступ в КНІ ім. Шевченка, де на той час працював. Ретельно і якісно, враховуючи будь-яку дрібну деталь. Як виявилося, він теж родом з Черкас. Простий, доброзичливий, приємний у спілкуванні… Я дуже здивувався, коли побачив його у військовій формі. Він і сам написав в одному з останніх дописів, що ніколи не думав, що стане військовим. Тиждень тому Володимир став офіцером ЗСУ, а у березні у Черкасах отримав орден «За мужність». Світла пам’ять…".

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок