"Черкаська ТЕЦ" продовжила ремонтні роботи. Коли буде гаряча вода

"Черкаська ТЕЦ" продовжила ремонтні роботи. Коли буде гаряча вода

"Черкаська ТЕЦ" продовжила ремонтні роботи. Коли буде гаряча вода
. Суспільне Черкаси

Споживачам "Черкаської ТЕЦ" гаряче водопостачання відновлять 15 травня. Як повідомили у пресслужбі підприємства, ремонтні роботи продовжили через погодні умови.

Як розповіли у пресслужбі, унаслідок погіршення погодних умов упродовж другої декади квітня та збільшення обсягів робіт, термін проведення планових робіт на підприємстві продовжили.

"Надання послуг з гарячого водопостачання буде відновлено орієнтовно 15 травня. Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо із розумінням поставитися до вищезазначеної ситуації й повторно наголошуємо на важливості виконання вказаних робіт", — йдеться у повідомленні.

Нарахування за послугу з гарячого водопостачання на період тимчасової зупинки теплоелектроцентралі не здійснюватиметься, пояснили у пресслужбі. Однак передати показники лічильників гарячої води все ж необхідно.

Що відомо

  • 6 квітня стало відомо, що з 9 квітня черкаська ТЕЦ тимчасово припиняє роботу. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.
  • "Така зупинка діяльності теплоелектроцентралі зумовлена необхідністю проведення ремонтних робіт на основному виробничому обладнанні підприємства, які можливо виконати лише за умови повного відключення енергоустаткування", — пояснили тоді черкасцям.
  • 790 багатоквартирних будинків міста, тобто дві третини споживачів Черкас, 7 квітня залишилися без опалення та гарячої води через аварію на ТЕЦ. Там стався порив трубопроводу, розповів голова правління Віктор Олексенко. За його словами, гарячої води у черкасців не буде до травня.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок