У Черкасах навчають управляти бойовими дронами

У Черкасах навчають управляти бойовими дронами

У Черкасах навчають управляти бойовими дронами
. Суспільне Черкаси

Пілотувати бойовими дронами навчають у Черкасах. Заняття тривають мінімум три тижні, розповів Суспільному один із засновників школи Іван Подолян.

Черкащанин Ігор працює інженером. Проте розуміє, що в будь-який день доведеться стати на захист держави. Тому чоловік вирішив опанувати військову навичку – пілотування дронами, аби бути корисним:

"Це цікаво, однак дуже важко. Це вимагає чутливих рухів, дуже велику зосередженість, величі часи нальоту. Потрібен вільний час: 10, 20, 100 годин нальоту, щоб освоїти мінімальні навички, щоб можна було говорити про якесь кероване управління дроном".

дрони
Суспільне Черкаси

Школу пілотування дронами організувала група волонтерів. Серед них — Іван Подолян. Мінімальний курс навчання, за його словами, триває від трьох тижнів. За цей час студенти освоюють кілька дисциплін:

"Пілотування на симуляторі, пілотування в приміщенні і пілотування близьких до реальних апаратів п'ятидюймових і тих, з якими вони будуть працювати – семидюймових апаратів".

Пілотування мінідронами можна освоїти не виходячи із квартири, зазначив Іван. А відшліфовувати навички кермування більшими апаратами у закинутому цеху одного із заводів на околиці міста. За інструкторів тут досвідчені інженери та пілоти.

дрони
Суспільне Черкаси

Ігор навчається вже два тижні. Від занять на симуляторі перейшов до практичних польотів:

"Успіхи на симуляторі відчутні. Вже управляю, як хочу, так він і керується. Наразі я вже починаю освоювати дрони п'ятидюймові в польотах уже в цеху".

Цивільні компенсують витрати за оренду летовища. Військові ж можуть покращувати свої навички тут безоплатно, зазначив організатор навчань.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок