Найвищий рівень небезпечності: черкащан попереджають про загрозу підтоплення

Найвищий рівень небезпечності: черкащан попереджають про загрозу підтоплення

Найвищий рівень небезпечності: черкащан попереджають про загрозу підтоплення
. Черкаська ОВА

Черкаські синоптики попереджають про загрозу підтоплення. Триває весняне водопілля прируслових територій, розповів Суспільному начальник Черкаського гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Зі слів Віталія Постриганя, підтоплення прируслових територій області можливе з 14 по 17 квітня.

"Протягом 14-17 квітня 2023 року триватимуть значні скиди води при пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду. Як наслідок — триватиме затоплення заплавних територій та відмічатиметься часткове затоплення прируслових територій у низці прирічкових населених пунктів на Кременчуцькому, Камʼянському, Дніпровському водосховищах y Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях".

Такі умови відповідають третьому рівню небезпечності, "червоному".

погода
Черкаський обласний гідрометцентр

Що відомо

  • Прирічкові села Черкаського та Золотоніського районів підтопило. Як повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, 13 квітня чотирьох людей евакуювали, з них — одна дитина.
  • Про загрозу весняного підтоплення попереджають жителів Канівської міської територіальної громади. У селі Пекарі вода підійшла до приватних садиб та погребів, Ще у чотирьох населених пунктах станом на 13 квітня підтоплені луги та фермерські угіддя, повідомили у пресслужбі Канівської міської ради.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок