Весняна повінь: жителів Канівської громади на Черкащині попереджають про загрозу

Весняна повінь: жителів Канівської громади на Черкащині попереджають про загрозу

Весняна повінь: жителів Канівської громади на Черкащині попереджають про загрозу

Жителів Канівської міської територіальної громади попереджають про загрозу весняного підтоплення. У селі Пекарі вода підійшла до приватних садиб та погребів, повідомили у пресслужбі Канівської міської ради.

Ще у чотирьох населених пунктах станом на 13 квітня підтоплені луги та фермерські угіддя.

У Каневі 13 квітня відбулось екстрене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розповіли у пресслужбі. На Канівщині через дощі існує ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підтопленнями населених пунктів та сільськогосподарських угідь. Востаннє така надзвичайна ситуація виникала у 2013 році.

Заступник директора Канівської ГЕС Олександр Жорновий поінформував, що нині на гідроелектростанції вже вживають заходів задля стабілізації ситуації.

"У районі 45-го та 47-го будинків по вулиці Героїв Дніпра вода доходить вже майже до дороги з набережної", – наголосив керівник справами виконавчого комітету Володимир Святелик.

За інформацією старост сіл громади, наразі у населених пунктах Кононча, Михайлівка, Межиріч, Лука підтоплено луги та фермерські угіддя, зазначили у пресслужбі. Разом з тим, староста села Пекарі Тетяна Корнієко повідомила, що у цьому селі підтоплено приватні садиби та погреби.

Як пояснили у пресслужбі, у громаді готові до ліквідації наслідків весняних паводків, зокрема на озброєнні у надзвичайників є автоцистерни, мотопомпи та човни.

Жителів Канівської громади на Черкащині попереджають про загрозу підтоплення.
Фото Канівської міськради

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок