Триватиме місяць: як абітурієнти з Черкас реєструються на Національний мультитест

Триватиме місяць: як абітурієнти з Черкас реєструються на Національний мультитест

Триватиме місяць: як абітурієнти з Черкас реєструються на Національний мультитест
. Суспільне Черкаси

Із 3 квітня розпочалась реєстрація на Національний мультипредметний тест. Вона триватиме місяць – до 3 травня, розповіла методистка обласного центру ЗНО та моніторингу якості освіти Тетяна Федоренко.

За словами Тетяни Федоренко, цьогоріч зареєструватися легше, адже всі реєстраційні форми діти заповнюють в електронному вигляді без паперових копій документів.

Замість канікул одинадцятикласники Богдан, Роман та Ліза прийшли в школу аби зареєструватися на національний мультипредметний тест. Тут, як пояснив школяр Богдан Ковтун, спокійніше:

"Я прийшов, щоб впевнитись, що я правильно зареєструюсь і не втрачу цілий рік, і не буду цілий рік дома сидіти. Я хочу, щоб мені вчителі допоможуть правильно зареєструватись".

реєстрація
Суспільне Черкаси

Одинадцятикласник Роман Давидов зазначив, коли усі документи будуть подані до тесту, почне готуватися інтенсивніше:

"Я почну активніше готуватись, бо в мене є «хвости», які треба попідтягувати з усіх предметів, тому працюємо у цьому напрямку".

Із березня учні почали проходити пробний, демонстраційний варіант національного мультитесту. Одинадцятикласниця Єлизавета Шатан готується самостійно, у своїх силах впевнена:

"Можна подивитися, розглянути різні теми, що я знаю чи не знаю і визначитись, що мені потрібно підтягнути, а що можна просто повторити. У цілому це не дуже складно".

Класна керівниця учнів Олена Клименко розповіла, що більшість школярів реєструються вдома самостійно. Та тим, кому потрібна допомога, — не відмовляють:

"До вчителів звертаються за психологічною допомогою. Можливо в учнів десь нюанси виникають, то ми допомагаємо".

Цьогоріч школа менш залучена до НМТ, ніж торік, пояснив директор закладу Валерій Завіновський. Він прокоментував, що паперові копії документів нині не потрібні, усе сканується та відправляється електронно:

"Здавалось би у школах турбот стало менше, але свою відповідальність за наших майбутніх випускників ми відчуваємо. Зараз у нас максимально тісна та конструктивна співпраця на предмет консультацій по різних предметах".

реєстрація
Суспільне Черкаси

Як розповіла методистка обласного центру ЗНО та моніторингу якості освіти Тетяна Федоренко, у межах тесту передбачені два обов’язкові предмети: українська мова та математика, а також один предмет на вибір — історія України, фізика, хімія, біологія та іноземна мова:

"Після опрацювання всіх реєстраційних документів в регіональному центрі, у персональному кабінеті буде сформований сертифікат і не менше ніж за 10 днів до основної сесії кожен учасник у своєму кабінеті отримає запрошення, де буде вказано дата, місце і час проведення тестування".

Ті, хто з поважних причин не зможе скласти тест у визначений період, матимуть додатковий шанс, зазначила Тетяна Федоренко.

Основна сесія буде проходити з 5 по 23 червня і додаткова з 11 по 24 липня.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок