Стартує реєстрація на Національний мультипредметний тест. Як зареєструватись — пояснення черкаських освітян

Стартує реєстрація на Національний мультипредметний тест. Як зареєструватись — пояснення черкаських освітян

Стартує реєстрація на Національний мультипредметний тест. Як зареєструватись — пояснення черкаських освітян
Суспільне Черкаси

Реєстрація на Національний мультипредметний тест для цьогорічних абітурієнтів стартує із понеділка – 3 квітня. Цьогоріч зареєструватися абітурієнтам буде простіше, повідомила методистка обласного центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Тетяна Федоренко.

Всі форми діти заповнюватимуть в електронному вигляді без жодних паперових копій документів. Триватиме місяць – до 3 травня.

Олександра та Даніїл цьогоріч закінчують школу. Обоє вже мають плани щодо подальшого навчання, тому нині активно готуються до складання Національного мультипредметного тесту. Пробний, демонстраційний, варіант можна пройти онлайн на сайті українського центру оцінювання якості освіти.

З третього квітня стартує реєстрація на НМТ
Суспільне Черкаси

"Завдання не дуже складні. Все повторюємо самостійно, повторюємо з репетиторами те, що не зовсім засвоїли, тому не дуже складно", — прокоментувала учениця 11 класу Олександра Тимошенко.

Вже з понеділка, 3 квітня, для абітурієнтів стартує реєстрація на мультипредметний тест. Триватиме вона місяць – до 3 травня. Цьогоріч її спростили, зазначив заступник директора однієї із черкаських шкіл Олександр Валовенко:

"Ще минулого року ми відвозили документи до київського регіонального центру оцінювання якості освіти. Цьогоріч цього не буде. Дитина сама реєструється навіть онлайн".

Зареєструватися, за словами Тетяни Федоренко, можна буде і з дому. Головне – бути уважним при заповненні форми.

"Розпочинає абітурієнт роботу зі створення персонального електронного кабінету, куди він повинен внести свої персональні дані. По-перше, це ПІБ, дату народження, вид, номер і серію паспорта. Новим в цьому році є внесення інформації про ідентифікаційний код".

З третього квітня стартує реєстрація на НМТ
Тетяна Федоренко. Суспільне Черкаси

Крім того, як пояснила Тетяна Федоренко, потрібно обрати додатковий предмет. Окрім основних – математики та української мови, на вибір 11-класників — історія України, фізика, хімія, біологія та іноземна мова. Якщо ж абітурієнту знадобиться допомога в реєстрації, її мають надати у школі, де він навчається.

Після реєстрації абітурієнти отримають електронне запрошення, де буде вказано дату, час та місце проходження тестування. Його, як і торік, проводитимуть у школах та закладах вищої освіти, зазначив Олександр Валовенко:

"Тест триватиме на годину довше — 180 хвилин. Минулого року було менше, було 120 хвилин. І традиційним лишається те, що це в один день відбувається. Спеціальна програма обмежує їхній доступ до інших сайтів. Абітурієнт працює, завершує роботу і одразу отримує результат".

З третього квітня стартує реєстрація на НМТ
Фото: Суспільне Черкаси

Ті, хто з поважних причин не зможе скласти тест у визначений період, матимуть додатковий шанс, розповіла Тетяна Федоренко. Основна сесія буде проходити з 5 по 23 червня і додаткова з 11 по 24 липня.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок