Перейменування Ватутіного на Черкащині: рішення міськради оскаржують у суді

Перейменування Ватутіного на Черкащині: рішення міськради оскаржують у суді

Перейменування Ватутіного на Черкащині: рішення міськради оскаржують у суді
. Суспільне Черкаси

У Черкасах відбулось підготовче судове засідання стосовно скасування рішення Ватутінської ради про перейменування міста на Багачеве. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі Черкаського окружного адміністративного суду.

У Черкаському окружному адміністративному суді 6 березня відбулось підготовче засідання стосовно скасування рішення Ватутінської міської ради про перейменування міста на Багачеве. Судовий позов подали жителі Ватутіного, які не згодні із запропонованою новою назвою міста.

Як розповіли у пресслужбі Ватутінської міськради, обговорення щодо перейменування проводились на підприємствах, в установах та організаціях, структурних підрозділах міської ради: "Всього в обговоренні взяла участь 651 людина, із них 482 – не підтримали жодного з запропонованих варіантів, 90 людей запропонували залишити теперішню назву – Ватутіне".

Ватутінська міська рада 12 грудня визначила нову назву міста, яка набрала найбільшу кількість голосів. Це назва Багачеве, вона отримала 206 голосів.

Якщо окружний суд залишить позов без задоволення, нову назву мають схвалити депутати Черкаської облради. Опісля — депутати Верховної Ради.

Що відомо

  • "Містом шахтарів" корінні жителі Ватутіного, що на Черкащині, називають його і нині. Знайдені пів століття тому селянами поклади вугілля дали початок населеному пункту.
  • Вперше масштабне перейменування на Черкащині відбулося 2016 року після прийняття Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок