Продаж двох гідроелектростанцій на Черкащині визнали незаконним

Продаж двох гідроелектростанцій на Черкащині визнали незаконним

Продаж двох гідроелектростанцій на Черкащині визнали незаконним
. Суспільне Черкаси

Продаж Корсунь-Шевченківської та Стеблівської гідроелектростанцій визнали незаконним. Про це Суспільному повідомила речниця обласної прокуратури Богдана Кулик.

Питання про визнання недійсними договорів купівлі-продажу Корсунь-Шевченківської та Стеблівської гідроелектростанцій, які є об’єктами, що мають загальнодержавне значення, розглянув господарський суд Черкаської області. Розгляд відбувся у межах справи про банкрутство  ВАТ «Черкасиобленерго», понад 70% акцій якого прямо та опосередковано належить державі.

"Зазначені гідротехнічні споруди є електростанціями з греблями, які утворюють водосховища та забезпечують водопостачання населенню. Особливий статус таких гідроелектростанцій обумовлює необхідність жорсткого контролю їхньої роботи. Це може здійснювати лише держава, з метою недопущення техногенних катастроф у вигляді затоплених міст, відсутності водопостачання для населення, забруднення питної води тощо", — розповіла Богдана Кулик.

З її слів, під час судових засідань прокурор виклав переконливі позиції щодо незаконності відчуження в приватну власність гідроелектростанцій, які вибули з державної власності за відсутності волі держави, оскільки відповідні рішення про їхнє відчуження у приватну власність уповноважені державні органи не приймали.

За результатами розгляду справи, суд прийняв рішення про недійсність договорів купівлі-продажу нерухомого майна.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок