Компенсація вартості генераторів для ОСББ у Черкасах: затвердили перших учасників програми

Компенсація вартості генераторів для ОСББ у Черкасах: затвердили перших учасників програми

Компенсація вартості генераторів для ОСББ у Черкасах: затвердили перших учасників програми
. Суспільне Черкаси

14 черкаських ОСББ зможуть отримати з міського бюджету відшкодування за придбані та встановлені генератори, повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Вони — перші, кого затвердили як учасників відповідної цільової програми.

Перелік сформували під час засідання виконавчого комітету. Це, за словами міського голови, один із перших кроків, який надалі дозволить містянам отримати відшкодування за встановлені безперебійні джерела живлення.

"Відшкодування вартості генераторів передбачили для мешканців тих житлових будинків, система опалення в яких конструктивно не може працювати без електроенергії. У нашому місті це близько сотні помешкань. Розмір відшкодування залежить від потужності обладнання й становитиме від 30 до 400 тисяч гривень", — зазначив посадовець.

Що відомо

  • Деяким черкаським будинкам компенсуватимуть вартість придбаного генератора з міського бюджету. За це проголосували на сесії міськради.
  • Виконувач обов’язків директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко розповів, що нині в Черкасах є близько сотні будинків, які не мають альтернативної системи опалення. Вони конструктивно і технологічно не можуть бути з опаленням у разі відключення електроенергії.
  • Компенсацію передбачили для житлових будинків будь-якої форми власності — ОСББ, ЖБК, а також тим, якими керують управлінські компанії
  • За деталями стосовно того, як працює програма, черкасці можуть звернутися у Департамент житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Відшкодування грошей за генератори у Черкасах: яку суму повернуть ОСББ та скільки доведеться чекати

Кому і як у Черкасах компенсуватимуть вартість генератора

На початок