Найбільше шпиталізованих – віком до 4 років: ситуація з грипом на Черкащині

Найбільше шпиталізованих – віком до 4 років: ситуація з грипом на Черкащині

Станом на 16 січня на Черкащині фіксують зниження захворюваності на грип та ГРВІ. Про це Суспільному розповів керівник Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач.

За словами Володимира Папача, у порівняні з попереднім тижнем рівень захворюваності зменшився на 12,3%.

"Цей показник на 11,7 відсотка нижче від епідемічного порогу по області", – зазначив фахівець.

Найбільше хворих, додав він, у Медведівській, Маньківській, Ватутінській, Христинівській, Бабанській, Паланській (дуже високий рівень інтенсивності), Березняківській, Лисянській, Іваньківській та Чорнобаївській (високий рівень інтенсивності) громадах.

"За тиждень, із 9 по 13 січня, захворіли 4 693 людини. Шпиталізували 332-х (7,9 відсотка від кількості захворілих). Найбільше шпиталізованих – віком до 4 років, найменше – 15-17 років)", – розповів Володимир Папач.

Вірусологічна лабораторія обстежила 94 людей, із них у 41,5 відсотка випадків результати були позитивними. Виявили віруси грипу типу А в 15 (16,0%) випадках, віруси SARS-Cov-2 – в 4 (4,3 %) випадках та інші віруси респіраторної групи інфекцій – у 20 (21,3%) випадках.

За звітний тиждень в області летальних випадків від грипу не реєстрували.

Що відомо

За словами керівника Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимира Папача, на Черкащині області з початку епідемічного сезону (з 40 тижня) зареєстрували 69 224 випадки захворювання на грип та ГРВІ.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок