У Черкасах змінили перевізників на деяких маршрутах

У Черкасах змінили перевізників на деяких маршрутах

У Черкасах змінили перевізників на деяких маршрутах
. Суспільне Черкаси

У Черкасах на автобусних маршрутах № 4, 5, 7 та 22 тимчасово працюватимуть інші перевізники. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету 15 грудня, повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

13 грудня виконавчий комітет розірвав договори на перевезення пасажирів із перевізниками, які обслуговували маршрути автобусів №4, 5, 7, та 22, розповіли у пресслужбі.

"Останній день їхньої роботи на цих маршрутах – 18 грудня. З наступного тижня (19 грудня — ред.), згідно з рішенням виконавчого комітету, новим перевізником на маршруті №4 буде ПП «Медіт Сервіс», на маршрутах №5, 7 і 22 – ДП «ЧАРЗ-АВТО». Договір з ними укладуть терміном на три місяці. За цей час департамент житлово-комунального комплексу повинен провести новий конкурс та визначити переможців", — йдеться у повідомленні.

"Нові перевізники, з якими укладуть тимчасові договори, готові виконувати зобов’язання з покращення пасажирських перевезень у місті та впроваджувати безготівкову плату за проїзд", – прокоментував виконувач обов'язків департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок