З другої спроби: депутат Черкаської облради Олександр Вельбівець склав мандат

З другої спроби: депутат Черкаської облради Олександр Вельбівець склав мандат

Оновлено
З другої спроби: депутат Черкаської облради Олександр Вельбівець склав мандат
. Суспільне: Черкаси

Депутати Черкаської облради 2 грудня з другої спроби ухвалили рішення позбавити мандата Олександра Вельбівця, який представляє фракцію "За майбутнє".

Повідомила власна кореспондентка Суспільного Катерина Криниця із сесійної зали.

UPD/12:30

Олександр Вельбівець все-таки склав мандат. Депутати повторно поставили на голосування питання та підтримали його.

Що відомо

На засіданні сесії Черкаської обласної ради 2 грудня депутати мали проголосувати за дострокове складання мандату Олександром Вельбівцем. Проте сам депутат попросив зняти це питання з розгляду.

"Зараз для мене така велика дилема, що мої колеги з приводу цього рішення організували великий процес. Це, мабуть, найголовніше питання сесії обласної ради — складання мандату депутата Вельбівця. Можливо для когось це має таке велике значення, що я навіть сам не уявляв. Здавалося б, звичайне процедурне питання, але його на президії поставили першим, з цього приводу була дискусія про те, чи маю я право далі брати участь у сесії. А питання там не прості, можливо колеги упереджують себе від якихось питань.

Ну і ще одне питання — я є ініціатором звернення, яке буде розглядатися вкінці порядку денного, і його поставили під сумнів, чи мають його право розглядати депутати. І ви знаєте, мене насправді це гойднуло у своєму такому "залізобетонному" переконанні скласти повноваження, але дилема була в тому, що кому це так сильно хочеться зробити з цього цирк. Зараз з'являються чутки про те, що я не хочу брати участь у голосуванні з приводу "церковних" питань, чи ще чогось боюсь. Скажу відверто — я людина завжди — принципова, чітка, не двозначна, свою позицію озвучую і ніколи її не боявся озвучувати, не залежно від того, як сприйме це суспільство чи мої колеги", — розповів про свою позицію Олександр Вельбівець.

Питання з розгляду не зняли, проте рішення про складання мандату не було ухвалено, оскільки "За" проголосували не достатньо депутатів.

Що відомо про Вельбівця

  • Олександр Вельбівець був Лисянським селищним головою з березня 2006 по липень 2010 року. Також був членом "Партії Регіонів".
  • З квітня 2014 року по лютий 2015 року працював головою Лисянської районної державної адміністрації Черкаської області.
  • З 20 листопада 2015 по листопад 2018 року був головою Черкаської обласної ради VII скликання.
  • З 20 листопада 2018 до 24 червня 2019 року був на посаді голови Черкаської обладміністрації.
  • У 2020 році обраний депутатом до Черкаської обласної ради 8-го скликання від політичної партії "За Майбутнє".

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок