У Черкасах запроваджують масковий режим

У Черкасах запроваджують масковий режим

У Черкасах запроваджують масковий режим
.

У Черкасах запроваджують масковий режим. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії ТЕБ та НС 26 жовтня, повідомили в пресслужбі міської ради.

Відтак, ухвалили забезпечити дотримання протиепідемічних вимог (масковий режим, дотримання фізичної дистанції, дотримання правил особистої гігієни, користування антисептиками та ін.) у місцях масового перебування людей.

На Черкащині за тиждень від коронавірусу померли 8 людей

"Йдеться про дотримання маскового режиму у ТРЦ, закладах торгівлі, громадського харчування тощо та інших соціально-важливих об’єктах. Також слід дотримуватися маскового режиму в громадському транспорті", — пояснили в пресслужбі.

Такі рішення зумовлені підвищенням рівня захворюваності коронавірусною хворобою на території Черкас.

За словами керівника Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимира Папача, із 17 по 23 жовтня в області зареєстрували 1 084 випадки захворювання на COVID-19, з них 49 дітей.

"У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності знизився на 29,9%. Значно менше стали хворіти діти – на 80,9%", – додав він.

Що відомо

  • За інформацією департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, станом на 24 жовтня у Черкаській області кількість виявлених хворих за тиждень становить 1 084 людини, із них жителів міста Черкаси – 346.
  • Станом на 26 жовтня у закладах охорони здоров’я Черкас для можливості госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим випадком гострої респіраторної хвороби COVID-19 розгорнуто 350 ліжок. Завантаженість ліжкового фонду нині становить 14,3%. У стаціонарних медзакладах перебуває 50 осіб (у т.ч. 8 дітей), із них жителів м.Черкаси – 16.
  • Амбулаторне лікування пацієнти та хворі на коронавірусну хворобу отримують в 5 центрах первинної медико-санітарної допомоги (скорочено ЦПМСД).
  • Всього з початку пандемії в області зареєстрували 191 329 випадків захворювання на COVID-19 (з них дітей – 13 796).

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок