Канікули і "дистанційка" – освіта на Черкащині під час воєнного стану

Канікули і "дистанційка" – освіта на Черкащині під час воєнного стану

На Черкащині дистанційно навчаються у 602 закладах освіти. Про це Суспільному розповів керівник обласного управління освіти і науки обласної військової адміністрації Валерій Данилевський.

За словами посадовця, дистанційне навчання організували у 466 школах (у тому числі в усіх інтернатних закладах), 97 дитсадках (один заклад працює очно), 6 закладах вищої освіти (два заклади надають послуги за змішаною формою), 19 закладах фахової передвищої освіти (один – за змішаною формою), 14 закладах професійної (професійно-технічної) освіти (три – за змішаною формою).

"Із 28 березня учні 27 шкіл області йдуть на канікули. Форму роботи закладів освіти погоджено з відповідними військово-цивільними адміністраціями", – пояснив Валерій Данилевський.

Також, зі слів посадовця, в області навчаються 3 259 учнів-вимушених переселенців.

"Ми створили безоплатну онлайн-школу «Абітурієнт-2022» для поглиблення знань з української мови. А фахівці-дефектологи «Країни добра» щовівторка та щочетверга організовують корекційно-розвиткові заняття та заняття з психологічної підтримки для дітей з інших регіонів України", – розповів він.

Також, зі слів Валерія Данилевського, у рамках волонтерського проєкту кожного вівторка діти з особливими освітніми потребами з інших регіонів України, які перебувають у місті, мають можливість відвідати корекційні, творчі та релаксаційні заняття з використанням арттерапії, музикотерапії, казкотерапії, технік для зняття стресів та страхів, вправ для стабілізації внутрішнього стану.

Що відомо

  • Через початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну, із 28 лютого по 13 березня освітній процес у дитячих садочках призупинили, а дітей відправили на канікули.
  • Із 16 березня черкаські школи повернулися до навчання. За словами заступниці міського голови Анастасії Чубіної, заняття нині відбуваються дистанційно. До них можуть долучитись евакуйовані школярі.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок