Проміжні вибори на Черкащині: ОВК 197 округу розпочала приймання протоколів

Проміжні вибори на Черкащині: ОВК 197 округу розпочала приймання протоколів

Оновлено
Проміжні вибори на Черкащині: ОВК 197 округу розпочала приймання протоколів
. Суспільне Черкаси

Окружна виборча комісія у Золотоноші на Черкащині розпочала приймання виборчої документації з протоколами. Про це повідомляють власні кореспондентки Суспільного з місця події.

Черг немає, приймати документацію в ОВК розпочали о 22:35 годині.

Проміжні вибори на Черкащині: ОВК розпочала приймання протоколів
ОВК розпочала приймання протоколів. Суспільне Черкаси

Першими до ОВК привезли виборчу документацію із села Матвіївка Новомиргородської об'єднаної територіальної громади. За словами Леоніда Тарасенка, у списку виборців на їхній дільниці 44 виборці, із них проголосували 26:

"Наше село маленьке, працівники з досвідом, таким чином ми потрапили на ОВК першими й здали документацію", – розповів Леонід Тарасенко.

Другими принесли на ОВК документи із дільниці №710199, що розташована у селі Коврай на Гельмязівської ОТГ. Однак через те, що у документації виявили порушення:, протоколи заповнені завтрашнім днем – їх повернули на доопрацювання.

Проміжні вибори на Черкащині: ОВК 197 округу розпочала приймання протоколів
Опівночі на території ОВК почалась тиснява. Суспільне Черкаси

Опівночі на території ОВК почалась тиснява. Виборчі комісії приїхали, щоб здати виборчу документацію. Черги прийому не було.

Голова дільничної виборчої комісії №710881 (м.Золотоноша) Микола Козаченко розповів, що прийом документів неорганізований через те, що всіх пускають всередину приміщення, а порядку прийому немає і відсутній список, куди б можна було записатися. Також, натовп людей, зі слів чоловіка, не дозволяє підійти і записатися в чергу.

Проміжні вибори на Черкащині: ОВК 197 округу розпочала приймання протоколів
Засідання комісії ОВК. Суспільне Черкаси

Зі слів голови ОВК Петра Сивуна, комісія працює в штатному режимі і поки порушень з боку дільничних виборчих комісій вони не фіксували.

Натомість, регіональний координатор громадянської мережі "Опора" Захар Колісніченко розповів, що порушення під час прийому документів були - одна з дільничних виборчих комісій приїхала на здачу документації з печаткою. Це, з його слів, є порушенням, адже печатка має залишатися на території дільниці. Але, за словами координатора, окружна виборча комісія жодним чином не відреагувала на цю ситуацію і проголосувала за те, щоб документи прийняли та не повідомила поліції про цей випадок.

Наразі триває прийом виборчої документації.

За інформацією громадянської мережі "ОПОРА", на Черкащині можуть проголосувати орієнтовно 131 079 виборців, які мешкають в 13 територіальних громадах округу, а саме в частині Черкаської, Золотоніській, Канівській міських громадах, а також в Руськополянській, Будищенській, Мошнівській, Новодмитрівській, Вознесенській, Зорівській, Гельмязівській, Піщанській, Ліплявській, Бобрицькій громадах. Здійснити волевиявлення вони зможуть на 141 виборчій дільниці.

Що відомо

  • Окружна виборча комісія у Золотоноші на Черкащині розпочала приймання виборчої документації з протоколами о 22:35 годині 31 жовтня.
  • На Черкащині відбуваються проміжні вибори до Верховнох Ради України. Виборчий процес почався 1 вересня . Голлосування відбулося 31 жовтня, триває підрахунок голосів.
  • Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат, 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона).
  • Центр 197-го виборчого округу, що на Черкащині, перенесли із Канева до Золотоноші.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок