Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань
. Черкаська ОДА

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань, про це Суспільному повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Загалом п’ять команд з Черкащини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі ROBOTICA+ROBOfirst.

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань
Черкаська ОДА

Перемоги у 4-х номінаціях із 9-ти у змаганнях ROBOfirst вибороли три черкаські команди:

І місце у номінації "ЧЕМПІОН" здобула команда КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" BrainsON.

ІІ місце у номінації "ЧЕМПІОН" виборола команда Kiborgs UA Черкаської гімназії №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.

ІІІ місце у номінації "Гра роботів" посіла команда BrainsON КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради".

Читайте також: Робот для перемог: черкаська команда вдосконалює винахід

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань
Черкаська ОДА

Номінацію "Суддівська відзнака" виборола команда "SPIN" Чигиринського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.

Учасниками змагань "ROBOTICA" були 32 команди.

Черкаські робототехніки привезли нагороди із всеукраїнських змагань
Черкаська ОДА

Перемоги у змаганнях "Сумо автономне", "Сумо дистанційне" та "Слалом" здобули юні робототехніки команди КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради":

1 місце – "Сумо дистанційне" – Будник Анатолій;

1 місце – "Сумо автономне" – Зайченко Антон;

2 місце – "Сумо автономне" – Багацький Максим;

1 місце – "Слалом швидкісний спеціальний" – Гуля Дар’я;

3 місце – "Слалом швидкісний" – Харитич Анна.

Що відомо

Учасники олімпіад, турнірів та шанувальники роботів і LEGO змагалися за першість 29-30 травня 2021 року у Києві.

На Всеукраїнських змаганнях ROBOfirst було представлено 25 команд. Черкаську область представили 5 команд закладів загальної середньої освіти Черкаської області:

  1. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.
  2. Чигиринський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області
  3. Черкаська гімназія №9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради.
  4. Моринський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" імені Тараса Григоровича Шевченка Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області.
  5. Комунальний заклад "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради".
На початок