Новини

Біатлону в Україні та світі

Церемонія нагородження Юлії Джими в гонці переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место: відео
Видео
Юлія Джима - шоста у гонці переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место. Результати Новини в Україні
Біатлон: пряма трансляція Кубка світу 2020/21
Біатлон: пряма трансляція Кубка світу 2020/21 Біатлон
Артем Прима пропустить гонку переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место
Артем Прима пропустить гонку переслідування на етапі Кубка світу в Нове-Место Ексклюзивно Новини в Україні
Тіріл Екгофф повторила рекорд Магдалени Нойнер за перемогами поспіль у спринті
Тіріл Екгофф повторила рекорд Магдалени Нойнер за перемогами поспіль у спринті Новини в Світі
Підручний - 15-й у чоловічому спринті на Кубку світу в Нове-Место. Результати гонки Новини в Україні
Після жіночого спринту, на якому Юлія Джима здобула "срібло", у Нове-Место на етапі Кубка світу вийшли чоловіки. Лише Підручному вдалося показати високий результат серед українців.
Як виступила юніорська збірна України в естафеті на чемпіонаті світу
Як виступила юніорська збірна України в естафеті на чемпіонаті світу Новини в Україні
Останньою гонкою юніорського чемпіонату світу з біатлону стала естафета юніорів. Україна у естафеті юніорок показала 10-й результат, юніори намагалися виступити краще, але фінішували 14-ми.
Церемонія нагородження Юлії Джими в жіночому спринті на Кубку світу в Нове-Место: відео Видео
·
Біатлон: Кубок світу-2020/21 в Нове-Место церемонія нагородження жіночого спринту, як нагороджували Юлію Джиму після виграшу "срібла" на етапі Кубка світу в Нове-Место
Україна - десята у естафеті юніорок на чемпіонаті світу з біатлону. Результати гонки Новини в Україні
Юлія Джима - срібна призерка спринту на етапі Кубка світу в Нове Место. Результати гонки Новини в Україні