Новини — Біатлон в Україні та світі

"Навіть здивований, що можу так боротися". Підручний - про медаль на Кубку IBU і стан після повернення до виступів
Ексклюзиви спорту
Одна українка - у топ-15 жіночого спринту на Кубку IBU з біатлону в Обертілліаху: результат
Дмитро Підручний здобув "бронзу" у першій гонці після повернення: результат спринту на Кубку IBU
Дмитро Підручний проведе другий старт у сезоні. Стартлисти перших гонок на шостому етапі Кубка IBU
Дар'я Блашко повернулася до тренувань і прагне потрапити на ЧС. Її тренер каже про "незрозумілу систему відбору" Ексклюзивно
Франція та Німеччина визначили склади на чемпіонат світу з біатлону: хто в заявках
Франція та господарі чемпіонату з Німеччини відібрали по 12 спортсменів на змагання в Обергофі: хто дебютуватиме на турнірі та що про це відомо
Юлія Джима стала третьою українкою в історії з 10 медалями на Євро з біатлону: топ-5 рекордсменів України
Юлія Джима повторила досягнення сестер Семеренко, вигравши 10 медалей на чемпіонатах Європи з біатлону впродовж кар'єри: що про це відомо
"Стан покращується". Дар'я Блашко розповіла про хворобу, відновлення та бажання продовжити сезон Ексклюзивно
Дар'я Блашко: стан здоров'я української біатлоністки, що відомо про хворобу Дар'ї Блашко, повернення Дар'ї Блашко - ексклюзивне інтерв'ю Суспільне Спорт біатлон
Три медалі України, важливе "золото" Меркушиної та домінування Норвегії – підсумки Євро-2023 з біатлону
·
Збірна України з біатлону назвала склади на чемпіонат світу: по одному місцю у команді ще залишаються "вакантними" Ексклюзивно