За тиждень до лав ЗСУ у Житомирі добровільно записалися 22 майбутні оборонці

Оновлено
За тиждень посади для служби в ЗСУ через центр військового рекрутингу добровільно обрали 22 житомирянина. Суспільне Житомир/Катерина Мороз

За 7 днів роботи центру військового рекрутингу в Житомирі його послугами скористався 51 житомирянин, 22 із них самостійно обрали собі бажані спеціальності та військові частини, у складі яких вони хочуть стати на захист України.

Про це під час засідання виконкому міської ради 25 червня повідомив заступник Житомирського міського голови Олег Смаль.

За його словами, житомиряни, які приходили у центр військового рекрутингу, починаючи із 18 червня включно до суботи, 22 червня, зокрема, цікавилися вакансіями, які є у військових частинах та їх окремих підрозділах, про особливості несення служби та роботи в ЗСУ.

"22 людей, а це майже половина від тих, хто прийшли, взяли відношення для проходження служби у тих чи інших військових частинах. Наразі із цими відношеннями вони мають піти до територіального центру комплектації та соціальної підтримки, а вже звідти їх мають направити для проходження підготовчих навчань у навчальний центр. Після базових загально-військових навчань вони отримають направлення у ті військові частини, які вони обрали", — сказав посадовець.

За інформацією Житомирського міського голови, це достатньо велика кількість людей за такий відносно невеликий проміжок часу.

"Не будемо зараз уточнювати плани ТЦК та СП по місту, але 22 людини — це достатньо багато, зважаючи на те, що центр у Житомирі тільки відкрився. Всі люди, які взяли відношення, — ухвалили таке рішення для себе добровільно. А відтак добровільно і свідомо вирішили долучитися до захисту нашої держави від російських військ", — сказав міський голова.

18 червня Суспільне розповідало, що в Житомирі відкрили центр військового рекрутингу. У ньому чоловіки та жінки можуть самостійно обрати бригаду та спеціальність, де вони хочуть служити. У центрі працюють представники військових частин, але не не представлені працівники ТЦК та СП. Окрім цього, у центрі також надають послуги ветеранам війни та їх родинам.

Оновлено на 15:00

О 13:15 25 червня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Facebook написав, що від початку роботи центру військового рекрутингу в Житомирі до сьогодні, 25 червня, звернулися 64 житомиряни, 27 із них добровільно вступають до лав ЗСУ.

Facebook-сторінка Сергія Сухомлина
"Лише сьогодні, 25 червня, за пів дня до нашого центру військового рекрутингу звернулись 13 людей. З них 5 отримали відношення до військових частин. До тих підрозділів, які обрали самі. На ті напрямки, які самі для себе визначили. Загалом, за тиждень роботи центру — 64 звернення. 27 з них — вже вступають до війська", — написав Сергій Сухомлин.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube