25 жителів Житомирщини подали документи на вступ до вищого військового прикордонного навчального закладу

25 жителів Житомирщини виявили бажання пов’язати своє майбутнє з прикордонними військами України. Вони подали документи на вступ до Національної академії державної прикордонної служби України в місті Хмельницькому за різними спеціальностями.

Про це Суспільному розповів прес-офіцер 9 прикордонного закону імені Січових стрільців Юрій Шахрайчук.

За його словами, вони готуються вступати за спеціальностями інженерія, безпека державного кордону, фахівці іноземних мов.

"Вони мають пройти медичне обстеження, відповідний психологічний відбір, а також здати тести та екзамени за відповідними дисциплінами, за яким напрямком вони будуть вступати. Хто пройде відбір і навчання, то за 4 роки вже отримає офіцерське звання і посаду за відповідним напрямком підготовки", — сказав Юрій Шахрайчук.

Також він додав, що поряд із цим триває набір до вищих військових навчальних закладів Міноборони та інших силових структур, які готують військових фахівців за державним замовленням для прикордонного відомства. Один із таких вишів — Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова. І відповідно після завершення якого випускники будуть походити службу в лавах державної прикордонної служби України.

Раніше Суспільне розповідало, що документи для направлення справ у військові навчальні заклади можна здати до ТЦК та СП до 25 червня. Якщо НМТ буде невдалим, можна буде після цього терміну, маючи всі документи і правильно їх оформивши, напряму приїхати до навчального закладу і вступити, сказав начальник сектору комплектування Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Бєланов.

Станом на 24 травня 2024 року майже пів тисячі жителів Житомирщини планували вступати до вищих військових навчальних закладів України та коледжів солдатсько-сержантського складу України. 30 відсотків з них — дівчата. Більшість хотіла навчатися в Житомирському військовому інституті імені С.П.Корольова. Серед переваг навчання у вищих військових навчальних закладах в ТЦК та СП називали, зокрема, збільшені стипендії, поглиблене вивчення англійської та навчання на території інших держав.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube