"Треба і характер, і знання", – музикант житомирського дитячого оркестру Матвій Місько

15-річний Матвій Місько — музикант новоствореного у Житомирі дитячого оркестру "Richter KIDS". Хлопець з шести років грає на віолончелі. Вважає, що музика виховує силу волі та потребує наполегливості. Хлопець пишається своїм татом, військовий льотчиком, і прагне виховати у собі батьківські риси характеру.

Про це Матвій Місько розповів кореспондентам Суспільного.

21 червня в Житомирі Матвій вперше грав для публіки у складі новоствореного дитячого оркестру на прем’єрному концерті. До цього хлопець сім років вчився у музичній школі. До музики Матвія привчила мама — викладачка гри на скрипці. Декілька років тому вона померла, розповів хлопець.

"Мама закривалася пограти у себе в кімнаті, а я там стукав у двері і кричав. Я не знаю чому, але зараз я би дуже хотів послухати її ще раз", — сказав Матвій.

Батько Матвія військовий льотчик ЗСУ. До війни він займався волонтерством. За слів хлопця, коли його батько знову розпочав літати, то вони всією родиною намагалися його відговорити, тому що бути льотчиком зараз дуже небезпечно. А він не послухався і пішов. Матвій сказав, що пишається своїм татом і прагне виховувати у собі батьківські риси характеру. Зокрема його відповідальність.

Хлопець мріє жити і навчатися у Львові, де живе його дідусь на ім’я Лев. Матвій розповів, що має небагато друзів та любить усамітнення.

"Я більш духовний, мені вистачає насичення від світу навколо мене. Того що у мене є, що було, що буде. Мені дуже подобається архітектура 1700-1800 років. Через це мене дуже тягне у Львів", — сказав хлопець.

Зараз Матвій пише власну музику. У майбутньому мріє стати композитором. З його слів, музика виховує силу волі та потребує наполегливості.

"Треба і характер, і знання, і свої міркування. Поки ти цим всім займаєшся, ти дуже змінюєшся як людина. Я думаю, що люди стають більш розумнішими", — висловив свою думку музикант дитячого оркестру Матвій Місько.

Як писало Суспільне, у Житомирі 21 червня 2024 року вперше із концертною програмою виступив дитячий симфонічний оркестр Richter Kids, який 3 місяці тому створили на базі однієї із музичних шкіл міста.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube