У Житомирі готуються до відкриття купального сезону: чи безпечно у воді та на пляжі Гідропарку

У Житомирі першого червня відкриється купальний сезон.

Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства "Парк" Сергій Бондар.

За його словами, на сьогодні триває підготовка до відкриття.

"Наразі готуємося до першого червня, будемо проводити аналізи води. Також будемо обробляти пісок, який вже є, бо нового, на жаль, поки не буде. До першого червня повноцінно будуть працювати душеві кабінки: вже зробили деякий ремонт, поміняли труби, крани та поставили нові лічильники. На сьогодні день, туалети працюють з восьмої до 20 години", — сказав Сергій Бондар.

Відвідувачі гідропарку, з якими спілкувалися кореспонденти Суспільного, кажуть, що цьогоріч ще не купалися.

"Сезон плавання я ще не відкрила, подивлюсь чи річка буде чистою для плавання. В Гідропарку буваю часто, дихаю свіжим повітрям", — сказала місцева жителька Наталя.

Житомирянка Юлія розповіла, що заходити до води не збираються.

"У Гідропарку, на жаль, купатись точно не будемо, тому що водичка не найкраща. Якщо її почистити — ми з родиною там купались би, а поки мені самій туди не хочеться та і, тим паче не пущу дитину", — сказала Юлія.

Місцева жителька Наталя відмітила, що вода чиста.

"У воду я ще не ходила, тому що холодно, але я бачу, що чисто. Перший день сюди прийшла, людей небагато. Тут спокійно, люди їдуть сюди відпочити, тому що вдома зараз важкувато, хочеться ці думки відвести подалі", — сказала Наталя.

Представник Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб Іван Нечипорук поінформував, що купатися у Тетереві на території Гідропарку можна.

"На сьогодні день вода у дорослому та дитячому пляжах не є безпечними за показниками біологічного споживання кисню. Купатись можна, але обережно і, ні в якому разі, не вживати річкову воду", — розповів Іван Нечипорук.

Раніше Суспільне повідомляло, що купальний сезон у Житомирі офіційно стартує 1 червня. Місця масового відпочинку містян вже перевірила комісія.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube