Старт купального сезону у Житомирі: місця масового відпочинку містян перевірила комісія

У Житомирі комісія перевірила готовність пляжу до купального сезону, травень 2024 року. Фото: Житомирська міська рада

Купальний сезон у Житомирі офіційно стартує 1 червня. Місця масового відпочинку містян вже перевірила комісія.

Про це повідомила Житомирська міська рада.

На пляжах обладнали 6 майданчиків з кабінками для переодягання та душовими. Поруч з Гідропарком (в районі кінцевої тролейбусної зупинки) обладнано майданчик для стоянки громадського та приватного автотранспорту, є найпростіше укриття модульного типу місткістю 50 людей.

"Рятувальний пост має необхідні засоби для порятунку людей на воді та надання потерпілим першої медичної допомоги. Розглядається можливість закупити ще й дефібрилятор для проведення серцево-легеневої реанімації потерпілих. У разі необхідності цей прилад допоможе ліквідувати порушення серцевої діяльності впливом електричного імпульсу", — йдеться у повідомленні.
Фото: Житомирська міська рада

За словами керівника водолазної групи, у 95% причиною нещасних випадків на воді є вживання алкоголю, 5% — серцеві напади.

"Водолазна група вже готова і пройшла щорічне навчання у київській водолазній школі. У літній період водолази-рятувальники працюють на своєму посту з 9:00 до 21:00. У рятувальній службі на воді є лікар, який надає першу домедичну допомогу, проводить непрямий масаж серця та стабілізує потерпілого медпрепартами", — повідомила Житомирська міська рада.
Фото: Житомирська міська рада

Працівники парку ремонтують і фарбують лавки та обладнання на дитячих та спортивних майданчиках. Атракціони вже обстежили фахівці експертно-технічного нагляду.

"Плануємо встановити також нові лавки на центральних алеях парку. Нових атракціонів у цьому сезоні не буде. Зараз немає такої можливості. Але з'явиться гірка "Капітошка". Вона не працювала минулого та й позаминулого року. Ми її відремонтували і в цьому місяці облаштуємо, — розповів керівник комунального підприємства "Парк" Сергій Бондар.
Фото: Житомирська міська рада

У парку розташовано 5 питних фонтанчиків, які підключено до мережі централізованого водопостачання. Є три вбиральні загального користування, встановлено 59 урн та 10 пластикових контейнерів для сміття, які забезпечують виконання санітарно-епідеміологічних вимог.

Фото: Житомирська міська рада
"На територію Гідропарку заїжджати автотранспорту категорично заборонено. Знаки про заборону руху та шлагбауми встановлено. Виняток — спецтехніка екстрених служб. Для спецтранспорту буде забезпечено два в'їзди у Гідропарк", — йдеться у повідомленні.
Фото: Житомирська міська рада

Раніше Суспільне повідомляло, що парки Житомира готують до сезону: планують заробити понад 20 мільйонів гривень.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube