Лідери у рейтингу: житомирські веслувальники на човнах "Дракон" вчетверте за рік здобули найбільше перемог

. Фото: Суспільне Житомир

Житомирська команда веслувальників на човнах "Дракон", за підсумками 2023 року, очолила всеукраїнський рейтинг — у цьому виді спортивних змагань вона здобула найбільшу кількість перемог.

Про це йдеться на сторінці Ukrainian Dragon Boat Federation UDBF у Facebook.

В інформації сказано, що лідерство у рейтингу житомирські спортсмени утримують четвертий рік поспіль, починаючи із 2020 року. До цього у 2019 році вони були другими, а 2018 році — шостими.

"У цьому році житомирська команда веслувальників успішно виступала на змаганнях чемпіонату світу та України, клубного чемпіонату Європи, Кубку України, всеукраїнських змагань із загально-фізичної підготовки та веслування на човнах типу "аутригер". За підсумками чемпіонатів світу, житомирські спортсмени вибороли одну срібну та п’ять бронзових нагород. Загалом у 2023 році набрали 56 тисяч 555 залікових балів", — йдеться у повідомленні спортивної спільноти.

Найбільшу кількість залікових балів у загальну скарбничку перемог команді із Житомира додалося після виступів юних веслувальників на чемпіонатах світу (Королівство Таїланд, Паттая). Вони принесли команді 36 тисяч переможних балів.

У Житомирській області функціонують два відділення з веслування на човнах "Дракон" в дитячо-юнацьких спортивних школах. Також драгонбот розвивають три веслувальні спортивні клуби. Веслуванням на човнах "Дракон" займається загалом 260 спортсменів, 130 із яких діти. У 2023 році в області відбулося 7 сім спортивно-масових заходів, в яких брали участь 870 спортсменів, — сказано в інформації.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube