Діти та дорослі з Маріуполя відпочиватимуть у літньому таборі на Вінниччині

На Вінниччині 120 вимушено переміщених осіб, 65 з яких — діти, відпочиватимуть під час першої зміни у таборі "ЯМаріуполь. Родина". Його третій рік поспіль організовують на базі дитячого оздоровчого табору у Стрижавці.

Для відпочивальників проводять майстеркласи з виготовлення сувенірів, екскурсії, концерти та караоке. У кімнатах — від трьох до п'яти ліжок.

"Цей відпочинок необхідний, ми всі знаємо, що серед цих людей більшість втратили родичів, домівки, тому така підтримка на сьогодні необхідна. Також на базі центру працюватимуть професійні психологи, які будуть підтримувати емоційний стан наших маріупольців", — розповів директор центру "ЯМаріуполь" Дімітрій Голубченко.

Фінансово проєкт підтримує Маріупольська та Вінницька міськради. Для відпочивальників усе безплатно, за словами керівника дитячого оздоровчого табору ім. Ю. Рябчинської — Сергія Кесарева.

"Ми виїзджаємо в зоопарк, в планетарій, театр, влаштовуємо прогулянки на конях. У нас працюють 4 аніматори. Кожен може знайти відпочинок собі для душі. Також плануються дискотеки і караоке", — сказав Сергій Кесарев.

Разом із дітьми вперше у таборі відпочиває Юлія Баришева, яка приїхала з Києва.

"Мені подобається, дітям тут добре, вдома в планшетах сидять, а тут з дітками граються", — зазначила жінка.

Загалом у таборі буде 8 змін, кожна по 12 днів. За літо планують прийняти 960 маріупольців, 600 з яких — діти.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube