Доступ до якісної медичної допомоги: на Вінниччині капітально відремонтують медзаклад

Макет капітального ремонту Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Міністерство охорони здоров'я України

У Козятині на Вінниччині розпочався капітальний ремонт міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Завдяки цьому заклад буде модернізовано та покращено його енергоефективність.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України

Ремонтні роботи проводяться в рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку "Зміцнення системи охорони здоров'я та збереження життя (HEAL Ukraine)".

Міністерство охорони здоров'я України

Капітальний ремонт передбачає:

  • Термомодернізація стін та покрівлі для покращення енергоефективності будівлі.
  • Встановлення сонячних батарей як альтернативного виду енергетики.
  • Капітальний ремонт покрівлі та цокольного поверху.
  • Влаштування блискавкозахисту.
  • Заміна вікон та дверей.

Як зазначають в МОЗ, завершення робіт з реконструкції Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги і відновлення амбулаторії дасть змогу надавати пацієнтам якісні медичні послуги у сучасних умовах.

"Понад два роки повномасштабної війни Росія атакує інфраструктуру України та знищує або пошкоджує медзаклади. Однак МОЗ України продовжує працювати над підсиленням та оновленням закладів охорони здоров’я, аби забезпечити українців доступом до медичної допомоги", — зазначають в МОЗ.

Міністерство охорони здоров'я України

З початку повномасштабної війни в Україні пошкоджено 1618 об'єктів медзакладів та 214 — зруйновані вщент. 521 об'єкт медзакладів вдалося відновити повністю та ще 357 — відновлені частково.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube