Вінничанки тріумфували на Кубку світу зі спортивної акробатики

Кубок світу зі спортивної акробатики. Суспільне Вінниця

Вінничанки повернулися із "золотом" та "сріблом" з Кубку світу зі спортивної акробатики. Змагання відбувалися у три етапи – в Болгарії, Португалії та Польщі.

Юрій Голяк

Завершальний етап Кубка світу тривав з 31 травня по 2 червня у польському місті Жешув.

Участь у змаганнях взяли 196 спортсменів із 21 країни, розповів тренер Юрій Голяк.

"Ми робили все можливе і неможливе для того, щоб впоратися, тому що три змагання в одному місяці – це важко, як морально, так і фізично, проте спортсмени показали дуже гарний і стабільний результат", – сказав тренер.
Юрій Голяк

Аліна Пугач Суспільному розповіла, їхня трійка виступала у категорії дорослі сеньйори. У них було 13 суперниць.

"Такі країни, як Португалія та Бельгія – сильні країни, і в них сильна робота. Ми стараємося не відставати від них і дихати їм у спину та робити все, аби їх перемагати їх надалі, навіть у таких важких кубках", – сказала Аліна Пугач.

Отримати першість на змаганнях допомогла і підтримка вболівальників, розповіла Каріна Островська.

"Ми добре знаємо свою роботу. Просто обговорюємо, що потрібно нам зробити на килимі. Заспокоюємо себе тим, що ми все вміємо та знаємо, і так налаштовуємося. Нас підтримувала вся Україна", – сказала дівчина.

Срібло на Кубку вибороли Рузанна Вечерук та Ангеліна Чернявська. Дівчат теж тренує Юрій Голяк. У Польщі вони вперше виступали з дорослою програмою.

За словами Юрія Голяка, протягом літа спортсменки будуть удосконалювати свої програми та відпрацьовувати елементи спортивної акробатики.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube