У Вінниці осквернили могилу Назарія Гринцевича на псевдо "Грінка"

Назарій Гринцевич. Назарій Гринцевич, фото: Маріанна Колос / Facebook

У Вінниці невідомі осквернили могилу 21-річного українського воїна Назарія Гринцевича на псевдо "Грінка". З його могили викрали подарунок від матері – іграшку-собаку.

Про це повідомила мама загиблого бійця Маріанна колос на своїй сторінці в Instagram.

"Вкрали собаку Назара! Я її купила йому на першу зарплату, коли Назар був маленький ще. Вимушена була йти на роботу, заробила 700 гривень і купила собаку йому за 500 гривень. Я працювала зранку до світанку, щоб прогодувати дитину!" – написала мама загиблого героя.
instagram.com/annatollilvna_1984

Що відомо про Назарія Гринцевича

Назарій Гринцевич був одним із наймолодших військових, які брали участь в обороні Азовсталі. Після чого потрапив у полон. Понад 4 місяці його тримали в колонії окупованої так званої "ДНР".

21 вересня оборонця разом з 215 українськими військовополоненими визволили з російського полону — в рамках великого обміну. Після звільнення з полону заснував з товаришами підрозділ "Контакт 12", де Назарій був командиром взводу оптичних спостерігачів.

10 березня 2024 року Назарію виповнився 21 рік.

"Що б не було у вас, любіть маму, їжте кашу і любіть Україну", — ці слова Назарія назавжди залишаться в пам'яті його рідних, друзів та побратимів.

Загинув "Грінка" 6 травня на Луганському напрямку в Серебрянському лісі, боронячи країну. Поховали полеглого військового на Алеї Слави на сабарівському кладовищі.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube