Вилучили психотропи вартістю 10 млн грн: на Вінниччині ліквідували три нарколабораторії

Поліцейські вилучають нарковмісні речовини. Суспільне Вінниця

На Вінниччині поліцейські ліквідували діяльність трьох нарколабораторій та вилучили наркотики й психотропи вартістю понад 10 мільйонів гривень.

Хімічні речовини та лабораторне обладнання підозрювані замовляли через мережу Інтернет й отримували у поштових відділеннях. Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Нацполіції області.

"В нарколабораторіях працювали так звані "лаборанти" і фасувальники, були ще охоронці та водії. Потім товар забирали кур’єри, котрі оптом доставляли його замовникам з рук в руки або через Телеграм-канал у різні регіони. Далі вже амфетамін ширився закладками", — йдеться в дописі.

Було вилучено 18 кг амфетаміну в сухому та концентрованому вигляді, 5 кг канабісу елітного сорту, прекурсори та 200 л хімреактивів. А також — хімічно-лабораторне обладнання, яке використовувалося під час синтезу психотропу, пакувальні матеріали, електронні ваги, понад 1 мільйон гривень, 6 автомобілів, банківські та сім-карти, чорнові записи, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, документи та інші речові докази.

Причетним до справі оголошені підозри: за ч.ч. 2, 3 ст. 307 та ч.ч. 2, 3 ст. 311 Кримінального кодексу України. Запобіжний захід: тримання під вартою.