На Вінниччині розширили перелік вакансій суспільно корисних робіт

У Хмільнику плетуть маскувальні сітки. Суспільне Вінниця

Вінницький обласний центр зайнятості розширив перелік вакансій суспільно корисних робіт для вінничан та внутрішньо переміщених осіб. До проєкту щодо тимчасової зайнятості безробітних додали ще одного замовника таких робіт.

Як повідомили на сайті міської ради, ним стала Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені акад. О. І. Ющенка.

За словами директора міського департаменту економіки й інвестицій Максима Мартьянова, першими замовниками суспільно корисних робіт стали два міських комунальних підприємства: "Вінницязеленбуд" та "Комбінат комунальних підприємств".

"Вони потребують працівників для робіт, пов’язаних з упорядкуванням, благоустроєм та озелененням територій громади, а також виготовленням маскувальних сіток, заготівлею дров для опалювального сезону, сінокосінням та упорядкуванням прибережних смуг та водойм тощо. Долучилася до цього проєкту і Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня імені О.Ющенка, там є 38 вакансій для людей, які могли б виконувати аналогічні завдання", – сказав Максим Мартьянов.

Дізнатися більше про працевлаштування можна, звернувшися до Вінницької філії Вінницького обласного центру зайнятості за номером телефону: (0432) 65-38-01.

Які роботи входять до переліку суспільно корисних

До переліку суспільно корисних робіт входять: ремонт та відновлення об’єктів забезпечення життєдіяльності, ремонт житлових приміщень, розбір завалів, розчищення залізничних колій і автомобільних доріг, організація забезпечення життєдіяльності громадян, які постраждали внаслідок бойових дій, праця в сільськогосподарській галузі, підтримання громадського порядку, благоустрій та озеленення території міста, кладовищ та зон відпочинку та інші.