"Директор виламав різку і вдарив мене": що відомо про інцидент у школі на Вінниччині

У селі Лукашівка Липовецької громади директор місцевого ліцею підозрюється у побитті учня. Інцидент трапився в середу 15 травня під час навчального процесу.

Заяву до поліції написала мама. Про це Суспільному повідомила речниця відомства Заріна Маєвська.

"До поліції надійшла заява від матері, про можливі неправомірні дії від працівника освіти. За цим фактом було проведення розслідування. Для хлопчика видано направлення для проведення судово-медичної експертизи. Проводяться слідчі дії", — сказала Заріна Маєвська.

Що розповідає хлопчик

Заяву до поліції жінка написала 16 травня. Напередодні ввечері, розповіла Вікторія Крамаренко, Андрій прийшов зі школи й сказав, що його побив різкою директор.

Вікторія Крамаренко
"Він сказав, що на уроці він балакав з сусідом, то його вчителька вигнала. Він розповів, що пішов гуляти, а тут директор виламав різку і дав по ногах. Він каже, що терпів, але було дуже боляче", — сказала мама хлопчика.

Інцидент стався на подвір’ї школи під час уроку географії. З нього, розповів Андрій, його вигнали за погану поведінку. Там його і знайшов директор.

"Директор виламав різку і вдарив мене два рази й сказав, щоб швидко іти на урок. Боляче було, але я перед вчителем не плакав, а коли зайшов в школу, то сльози потекли", — сказав Андрій.

Що каже директор

Не бив і не вибачався, а повернув дитину на урок, сказав директор Лукашівського ліцею Віталій Муравський.

"Я його знайшов у кущах. Це було при свідках, я насварився. Я ж не записую свою розмову", — розповів директор школи.

Зараз чекають на результати судово-медичної експертизи. Службове розслідування за фактом побиття школяра розпочали й в районному управлінні освіти.

"Директор працює 23 роки на даній посаді жодних інцидентів, скарг не надходило у відділ освіти, він справляється з своїми обов’язками. Ця сім’я перебуває на обліку як та, яка знаходиться в складних життєвих обставинах. Від вчителів неодноразово надходили скарги на поведінку даного учня", — сказала начальниця відділу освіти.

На час перевірки директор Лукашівського ліцею Липовецької громади продовжує виконувати свої посадові обов’язки. Результатів судово-медичної експертизи поки не має, повідомили в поліції. Якщо провину директора доведуть йому загрожує 850 гривень штрафу, або рік виправних робіт.