Мавпеня, лама та гімалайське ведмежа: у вінницькому зоопарку весняне поповнення

У Подільському зоопарку, що у Вінниці, весняне поповнення. Там народились мавпеня павіан-гамадрил, камерунські козенята, ягнята, дитинча лам та гімалайських ведмедів.

Про це розповів Суспільному директор зоопарку Євген Ткачик.

"Для різних видів тварин, які мають відтворення, ветеринарна служба трошки зробила коригування раціону, для того, щоб більше було в раціоні білка, щоб була краща молоковіддача", — Євген Ткачик.

За його словами, першим у січні цьогоріч поповнення з’явилося у гімалайських ведмедів. Відвідувачам їх ще не показують. Щодо дитинчати павіана-гамадрила, воно перебуває у відкритому вольєрі разом із батьками й харчується молоком. Його стать поки не називають.

Підростає приплід і у парнокопитних. Козенята камерунські граються між собою та смокчуть молоко.

"Це одна з найменших порід серед кіз, — каже Євген Ткачик. — Забарвлення — переважно строкате або чорно-руде, але зустрічаються карамельних кольорів із темно-коричневим або попелястим відтінками".

Є поповнення й у родині верблюжих. Серед п’яти дорослих лам гуляє малюк. Зараз він харчується молоком і так ще протягом пів року. Самостійно почне їсти у 5-6 місяців. Тоді перейде на раціон дорослої особини. Зараз пробує скубти травичку та обнюхує гілля сосни.

Як зазначив директор зоопарку Євген Ткачик, скоро з’явиться потомство й у полярних вовків.