У Вінниці дорослих вакцинували від дифтерії та правця

У Вінниці вакцинували дорослих від дифтерії та правця. Мобільну лабораторію облаштували у центральному парку. Щеплювали усіх безкоштовно. Акцію зорганізували у рамках Всесвітнього тижня імунізації. Про це Суспільному розповів спеціаліст обласного центру контролю та профілактики хвороб Олександр Мельник.

Суспільне Вінниця

Також можна було перевіритись на гепатити, виміряти рівень цукру у крові та проконсультуватися, зокрема, з ендокринологом, онкологом та дерматологом.

"Дуже велика увага приділяється скринінговим дослідженням, тобто виявлення патологій на ранніх стадіях. Нас завжди підтримує центр інфекційних хвороб, який робить аналіз на ВІЛ, СНІД, гепатити. Є ще ендокринний диспансер, який робить дослідження на цукор крові, і надає консультації", — сказав Олександр Мельник.
Суспільне Вінниця

Сергій Шевчук робив щеплення проти дифтерії та правця. Розповів, востаннє від цієї недуги вакцинувався ще у школі.

Суспільне Вінниця
"Я давно вже не робив щеплення і зараз такий стан, війна, і хочеться його зробити. Біль від уколу я взагалі не відчув. Бачу, що використовують одноразовий шприц, голки. Людина, яка робить в рукавичках та масці, все стерильно", — сказав Сергій Шевчук.

За словами Олександра Мельника, протягом дня щепили проти дифтерії та правця 26 осіб. Проконсультували понад 300 відвідувачів.