Щоб настрій підняти й зібрати гроші для ЗСУ: у Вінниці провели благодійний концерт

Благодійний концерт на підтримку ЗСУ біля Центрального ринку провів народний аматорський жіночий ансамбль "Вербиченька" Зарванецького сільського будинку культури.

Його керівниця Жанна Паренюк Суспільному розповіла, зорганізували його аби й настрій вінничанам підняти й зібрати гроші на потреби 124 бригади ЗСУ.

Фото: Суспільне Вінниця
"Цього року це третій благодійний захід, який ми проводили, тепер тут щоб змінити місце та аудиторію, за два рази ми збирали для 70 та 24 бригад і тоді ми зібрали близько 40 тисяч гривень", — розповіла Жанна Паренюк.

У репертуарі виключно українські народні пісні, зазначила Жанна Паренюк.

"Репертуар підбирали згідно із запитами аудиторії, це пісні переважно народні, в сучасних та авторських обробках, щоб люди запам'ятали та хотіли їх чути ще", — сказала Паренюк.
Фото: Суспільне Вінниця

Сто гривень у скриньку на потреби ЗСУ кинула місцева жителька Ірина.

"Це дуже підбадьорює, хочеться стати й просто слухати, дуже круто. Хто ж має допомагати, як не ми", — сказала Ірина.

Усім хто донатить дають смаколик із логотипом ансамблю.

Фото: Суспільне Вінниця

Концерти дають не лише на Вінниччині, гастролюють по різних областях України — сказала вокалістка Валентина Кірілова. Виступають і на прифронтових територіях для захисників.

"Під час війни для хлопців це необхідно, я співаю для хлопців і вони навіть якщо далеко від мене, то всеодно десь приїжджають, щоб послухати, я з 2014 року їжджу. В середньому три поїздки у місяць", — розповіла Кірілова.

Bandera Power для 124 бригади ЗСУ, на який нині збирають гроші, коштує близько 50 тисяч гривень — розповіла Жанна Паренюк. За три години благодійного концерту на ринку народному аматорському жіночому ансамблю "Вербиченька" задонатили 13 тисяч гривень.

Наступний виступ просто неба відбудеться у Ямполі, 13-14 квітня.